Boban parádézása

Az első félidőben alig lépett pályára, mégis nyerőemberré vált a Lakers–Dallas összecsapáson Boban Marjanović. A csapatok első orlandói felkészülési meccsén a kiegyenlített első negyed után LeBron Jamesék tudtak ellépni (55:42), de a Mavericks egy 33:19-es harmadik negyeddel megfordította az állást, a hajrában pedig már nem engedte ki a vezetést a kezéből. Marjanović az utolsó periódusban jött igazán elemébe, sorra szedte a lepattanókat, és a közeli dobások mellett középtávolról is szórta a kosarakat, végül 17-13-as dupla duplával zárt. Csak a remek dobóformát kifogó, 23 pontos Seth Curry termelt nála jobban, a fiatalabb Curry testvér hibátlan (8/8) volt mezőnyből, 6/6-tal triplázott. Dončić 14 pontig jutott, a túloldalon Cook és McGee 13, Davis és James 12 pontnál állt meg.

Odatette magát az első mérkőzésére a Milwaukee, amely a második félidőben alakította ki tetemes előnyét a San Antonióval szemben. Giannis Antetokounmpo nem sok kérdést hagyott afelől, milyen formában érkezett Disney Worldbe, a görög szupersztár 21 perc játék alatt 22 pontig jutott 9/13-as mezőnymutatóval, úgy, hogy kétpontost nem is rontott (8/8).

NBA, felkészülési mérkőzések: Milwaukee–San Antonio 113:92, Indiana–Portland 91:88, LA Lakers–Dallas 104:108, Utah–Phoenix 88:101.