SZUPERLIGA

A hajrában jött a pofon

Belgrád: Čukarički–TSC 2:1 (0:1)

Čukarički-stadion, 400 néző, vezette: Jovanović (Belgrád). Gólszerzők: Šapić a 82., Vidosavljević a 88., illetve Tumbasević a 34. percben.

Čukarički: Petrović, Birmančević, Đorđević (Luković, 46.), Kamenović, Kovács, Ndiaye (Kajević, 46.), Ostojić, Šapić, Stojanović (Vidosavljević, 61.), Tedić, Veličković.

TSC: Filipović, Antonić, Arsenijević (Rovčanin, 84.), Balázs, Grabež, Lukić, Milićević (Galić, 90.), Ponjević, Tomanović, Tumbasević, Varga (Duronjić, 67.).

A szerb Szuperliga szerdai játéknapján a TSC a belgrádi Čukaričkihez látogatott. A TSC a 34. percben egy jobb oldalról érkező beadás után jutott előnyhöz, amikor is Milićević a tizenhatoson belül leheletfinoman tálalt az üresen tartózkodó Tumbasević elé, aki ajtó-ablak helyzetben nem hibázott. A szünet után már inkább a hazaiak előtt adódtak lehetőségek, a hajrában pedig jött is a pofon a topolyaiaknak. A 82. percben előbb Šapić egyenlített, a 88. minutumban Vidosavljević fordított. Sokatmondó lehet Szabó Zoltán mérkőzés utáni nyilatkozata, miszerint a végjátékban hiányzik a kellő koncentráció játékosaiból…

Szuperliga, a 19. forduló: Inđija–Rad 1:0, Čukarički–TSC 2:1, Voždovac–Radnički 1:0, Mladost–Crvena zvezda 0:1, Mačva–Javor 2:1, Partizan–Napredak 2:3, Spartacus–Proleter 4:1, Vojvodina–Radnik 1:0.