A VMTDK díjazottjai

2019. november 26., 06:12

Kommentek száma 0  A cikkhez tartozik képgaléria  Megjelent nyomtatásban

A hétvégén Újvidéken lezajlott 18. Vajdasági Magyar Tudományos Diákköri Konferencia díjazottjai:

Plenáris diákelőadók – szekcióelső díj:

Deák Iréna (Újvidék), Orsós György (Pécs), Reéb Zsófia (Szabadka–Budapest), Pletikoszity Árpád (Újvidék). 

Élő természettudományok I.:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Lajkó Flórián (Újvidék), Rekecki Tibor (Újvidék)

Szekcióelső díj a doktoranduszi, fiatal kutatói kategóriában: –

Különdíj: Dupák Valentina (Újvidék), Resnyák Krisztina (Újvidék)

OTDK-ra javasoltak: Holpert Csilla (Újvidék), Rekecki Tibor (Újvidék), Mihalek Nóra (Újvidék), Koós Csilla (Újvidék)

Közönségdíjas: Lajkó Flórián (Újvidék)

Élettelen természettudományok és műszaki tudományok:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Sárkány Krisztina (Újvidék), Csuvik Viktor (Szeged)

Szekcióelső díj a doktoranduszi, fiatal kutatói kategóriában: –

Különdíj: Szollár Krisztofer (Újvidék)

OTDK-ra javasoltak: Sárkány Krisztina (Újvidék), Szollár Krisztofer (Újvidék)

Közönségdíjas: –

Társadalomtudományok I.:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Ágh Barbara (Komárom, Szlovákia), Korhecz Réka (Újvidék)

Különdíj: Botos Mihály Bálint (Szeged), Kenéz Endre (Szabadka)

OTDK-ra javasolt: Korhecz Réka (Újvidék), Farkas Athéne (Szabadka), Kenéz Endre (Szabadka), Pénzes Lilla (Újvidék)

Közönségdíjas: Farkas Athéne (Szabadka), Fiser Annamária (Szeged)

Társadalomtudományok II.:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Torma Bence (Szeged), Horvát Krisztina (Szabadka)

Különdíj: Huszák Eszter (Pécs)

OTDK-ra javasoltak: Horvát Krisztina (Szabadka)

Közönségdíjas: Bali Cintia (Pécs)

Humán I.:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Pásztor Lívia (Újvidék)

Szekcióelső díj a doktoranduszi, fiatal kutatói kategóriában: Kész Réka (Debrecen/Kárpátalja)
Különdíj: Bálizs Ágnes (Újvidék)

OTDK-ra javasoltak: Pásztor Lívia (Újvidék)

Közönségdíjas: Pásztor Kicsi Gergely (Újvidék)

Humán II.:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Csondor Soma (Pécs)

Szekcióelső díj a doktoranduszi, fiatal kutatói kategóriában: Rétfalvi P. Zsófia (Pécs)
Különdíj: Mák Ivett (Újvidék)

OTDK-ra javasoltak: –

Közönségdíjas: Oláh Tamás (Budapest/Újvidék)

Humán III.:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Raposa Vivien (Pécs), Radakov Alen (Újvidék)

Szekcióelső díj a doktoranduszi, fiatal kutatói kategóriában: –
Különdíj: Varga Tímea (Pécs)

OTDK-ra javasoltak: Radakov Alen (Újvidék)

Közönségdíjas: Ónya Balázs (Pécs)
Művészetek:

Szekcióelső díj az alap/mesterképzés kategóriában: Tóth Johanna (Újvidék), Varga Valentin (Újvidék)

Különdíj: Török Noémi (Újvidék), Verebes Andrea (Újvidék)

OTDK-ra javasoltak: Török Noémi (Újvidék), Szabados Zsófi (Újvidék), Monyov Glória (Újvidék), Verebes Andrea (Újvidék)

Közönségdíjas: Tóth Johanna (Újvidék).


!A cikkhez nem kapcsolódik más írás.


Mielőtt hozzászólna a cikkhez, kérjük olvassa el a moderálási alapelvet!

! Hozzászóláshoz be kell jelentkeznie:
Facebook belépés
Listázás:

  • HETI ROVATOK
  • Kerekeken
  • Napsugár
  • Nyugdíjasok oldala
  • Vonalkód
  • MELLÉKLETEK
  • Sportvilág
  • Üveggolyó
  • Magvető
  • Képes Ifjúság
  • Tarka Világ
  • Kilátó
  • Hétvége