A majdányiak nyerték meg az Ezüst Kupát

A Csongrád megyei Újszentivánon a hétvégén tartották meg a falunapot, melynek keretében ezúttal is megrendezték a fiatalon elhunyt helyi labdarúgóról, Kasziba Szabolcsról elnevezett kispályás labdarúgótornát. Az idei vetélkedésen kilenc csapat vett részt, melyeket a szervezők három háromtagú csoportba osztottak, a csoportküzdelmek zárása után pedig a csoportokban azonos helyezést elérő együttesek újabb körmérkőzéseket vívtak az Arany, Ezüst és Bronz Kupáért.

Az újszentiváni versenyen részt vett a majdányi Tromeđa csapata is, az észak-bánátiak a C előjelű csoportban egy győzelemmel és egy vereséggel a 2. helyet szerezték meg, így Papp Arnoldék a másik két csoportmásodikkal az Ezüst Kupáért játszhattak tovább. A majdányiak ezután már nem hibáztak, előbb 3:0-ra verték a Deszk U17-es felállítását, majd 1:1 után büntetőkkel legyőzték az újszegedi UTC II. gárdáját is, így ők nyerték meg a legjobb csoportmásodiknak járó Ezüst Kupát. A Kasziba Szabolcs-emléktornán a Tromeđa csapatának góljait Homolya Mihály (4), Fehér Dániel (2), Taracki Edvárd (2) és Domonkos Lóránt szerezte.