Magyar és szerb döntetlen a rajton

Magyarország és Szerbia válogatottja is döntetlennel kezdte meg a német-dán közös rendezésű férfi kézilabda-világbajnokságot.

Az A csoportban szereplő szerbek Oroszországgal mérkőztek az első fordulóban. A Sasok a szoros találkozón két gólos előnnyel mentek neki az utolsó perceknek, ám végül kicsúszott kezükből a siker.

A szerb döntetlen elfogadható eredménynek számít, nem úgy a magyaroké, akik az argentinok ellen, főleg a második félidőben gyenge játékot mutatva, csupán egy pontot tudtak szerezni. Az előzetes várakozások szerint Csoknyai István csapatának nagy előnnyel meg kellett volna nyernie a dél-amerikaiak elleni meccset.

Eredmények, A csoport: Szerbia-Oroszország 30:30. C csoport: Argentína-Magyarország 25:25.