VÍZILABDA

Otthon kapott ki az Eger és a Fradi is

A magyar csapatok közül a Szolnoknak sikerült legjobban a BL csoportkörének 4. fordulója, Živko Gocić együttese a Spandau otthonában játszott 9:9-es döntetlent. A másik két magyar résztvevő nem büszkélkedhet szerdai szereplésével, mind az Eger, mind a Ferencváros hazai medencében veszített, előbbi a Bresciával szemben maradt alul 11:8 arányban, utóbbi pedig a Barcelonetától szenvedett egygólos (9:8) vereséget.

A férfi Eurokupa negyeddöntőjének visszavágóján az OSC 10:7-re legyőzte a Terrassát, így bejutott az elődöntőbe. A spanyolországi 9:9-es döntetlen után hazai medencében rögtön magához ragadta a kezdeményezést az OSC, 4:1-es első negyedet produkált, amivel gyakorlatilag el is döntötte a mérkőzést.