Látótávolságban az első hely

A TSC már csak két pontra van lemaradva az éllovas Inđijától, amelyet a kiírás szerint szerdán 13 órakor fogad Zentán

SZUPERLIGA

A 18. forduló: Dinamo–Radnički (N) 0:4, Crvena zvezda–Voždovac 2:0, Proleter–Spartacus 2:2, OFK Bačka–Napredak 3:3, Mačva–Čukarički 1:0, Rad–Vojvodina 0:1, Zemun–Radnik 0:0, Mladost–Partizan 1:1.

7

A következő forduló (december 5-én): Mladost–Dinamo, Partizan–Zemun, Radnik–Rad, Vojvodina–Mačva, Čukarički–OFK Bačka, Napredak–Proleter, Spartacus–Crvena zvezda, Voždovac–Radnički (N).

I. LIGA

Zenta: TSC–Žarkovo 2:0 (2:0)

Zentai stadion, 800 néző, vezette: Anđelovski (Ferenchalom – Kačarevo). Góllövők: Szilágyi a 3. és Milisavljević az 5. percben.

TSC: Filipović, Svitić, Branković, Tomanović (Galić), Milisavljević, Miličević, Szilágyi Ponjević, Babić, Plavšić (Skopljak), Arsenijević (Bastajić).

Žarkovo: Bogdanović, Milošević, Aleksić, Šaka (Nikolić), Milenković, Kovalenko (Manić), Đorđević (Bogunović), Mijatović, Rajić, Knežević, Milojević (Petković).

A TSC folytatja jó sorozatát, zsinórban negyedik győzelmét jegyezte a topolyai gárda. Ezúttal a fővárosi Žarkovo kiváló képességű labdarúgókból összeállított keretét lepték meg ötletes és célratörő játékukkal. Szilágyi már a 3. percben közelről remek érzékkel továbbította a pontos beadást a hálóba. A topolyaiak csatára ezzel a góllövőlista negyedik helyére is feltornázta magát, legutóbb a Javor ellen kétszer, azt megelőzően a Metalac ellen egyszer volt eredményes. Mindössze két perccel Szilágyi találatát követően Milisavljević is egy remek találattal örvendeztette meg a közönséget. A mérkőzés további részében a vendégek próbálták rendezni soraikat, a TSC pedig további veszélyes támadásokat vezetett, több helyzetet kialakítva, de az eredmény már nem változott. Ezzel a győzelemmel a Szabó Zoltán vezetőedző által irányított gárda feljött a tabellán a harmadik helyre, az éllovas Inđija mögött mindössze két ponttal lemaradva. A következő fordulóban – már szerdán – éppen ez a két csapat méri össze erejét. A zentai városi stadionban esedékes mérkőzésre a belépés ingyenes, a szervezők emellett még nyereményjátékkal is kedveskednek a szurkolóknak.

A 20.forduló: Inđija–Novi Pazar 5:0, Radnički 1923–Bežanija 1:0, Borac–Budućnost 1:2, Sloboda–Sinđelić 2:1, Teleoptik–Zlatibor 0:1, Trayal–Javor 1:3, Becse–Metalac 1:1, TSC–OFK Žarkovo 2:0.