Szabadka: NIS Spartacus–Vizura 2:3 (30:28, 23:25, 25:17, 22:25, 14:16)

Sétaerdei sportcsarnok, 1000 néző, vezette: Gradinski, Rogić (Belgrád).

NIS Spartacus: Cvetićanin 14, Drpa 24, Sredić 16, Antanasijević 3, Medić 10, Oluić 19, D. Matić (libero), T. Matić, Vukoja, Rajlić, Vučković, Živanović.

Vizura: Lozo 13, Savić 9, Aleksić 13, Ranković 13, Buša 17, Mirković 3, Stepanović (libero), Dimić, Kocić 7, Lazović, Martinović, Ćirović.

A néhány napja edzőváltáson átesett – Slobodan Radivojević helyét Željko Tanasković vette át – belgrádi együttes 134 percnyi, drámai küzdelem után nyert a Spartacus ellen, és 3:1-es összesítettbeli eredménnyel megvédte címét. Az első játszmát mindkét csapat viszonylag sok hibával kezdte, a hazaiak előbb nyugodtak meg, és a játszma közepe táján ötpontos előnyt (13:8) szereztek. Sredić adogatásai után 20:15-re vezetett a Spartacus, de ekkor több hiba is a játékba csúszott (összesen 12 az első játszmában), amit a vendégek kihasználtak, és 23:23-ra egyenlítettek. Izgalmas végjáték következett, amelyben a belgrádiak három szettlabdához jutottak, de nem használták ki őket, míg a hazaiak a harmadik játszmalabdát értékesítették. A második szett elején a hazaiak nagyon sokat hibáztak, és a Vizura az első nyolc pontját a hazaiak hibájából szerezte. A szabadkaiak 14:14-nél utolérték ellenfelüket, de a hajrában Lozo, Buša és Aleksić pontjaival a fővárosiak 21:17-es előnyt szereztek, amiből két pontot lefaragtak a hazaiak, de a játszma a belgrádiaké lett. Az elveszített második játszma miatt egy darabig nem találták játékukat a szabadkaiak, 8:5-ös belgrádi vezetés után azonban Sredić, Medić és Cvetićanin pontjaival zsinórban 10 pontot szereztek a Kék Galambok (15:8). A tetemes előny elegendőnek bizonyult a játszma megnyeréséhez. A negyedik játszma hajrájának a csapatok 17:14-es hazai előnnyel vágtak neki, amit a vendégek csakhamar kiegyenlítettek. Ekkor a vendégek hat pontjára a hazaiak nem tudtak válaszolni, és Buša pontja azt jelentette, jöhet a mindent eldöntő, ötödik játszma. Itt a Vizura már 7:3-ra, majd 13:9-re elhúzott, ám a Spartacus fantasztikus hajrával egyenlített. Ekkor a vendégsánc három alkalommal is áthatolhatatlannak bizonyult, és a Kocić–Ranković sánc révén második meccslabdáját kihasználta a Vizura, és megvédte bajnoki címét.