Szerdán a zentai városháza dísztermében szerződést kötöttek azokkal a mezőgazdasági termelőkkel, akik sikeresen pályáztak a község
Zenta
A városháza oszlopcsarnokában ünnepi műsor alkalmával gyújtották meg advent harmadik vasárnapján az öröm gyertyáját. Mivel a régi időkben a csalá
Kiállítás Zentán
Szívmelengető volt a Thurzó Lajos Művelődési-Oktatási Központ szakcsoportjainak félévzáró műsora
Alighogy lehullott az első hó, az első fenyőfaárusok is megérkeztek a zentai Vásártérre.
A vajdasági termelők mellett vállalkozók, kézművesek mutatkoztak be az elmúlt hétvégén a zentai Sportcsarnokban ötödik alkalommal megrendezett Gazdanapokon, illetve a vele párhuzamosan megrendezett 21. Pálinkafesztiválon, a 9.

