A szabadkai Bar Maniacs utcai gimnasztikával foglalkozó csoport az ifjúság napján adományokat gyűjtött a Kolevka Gyermekotthon számára. Tegnap adtak át a gyerekeknek.
Fotó: Diósi Árpád
Lajčo Čabrić, a Kolevka titkára örömét fejezte ki, hogy ismét gondoltak rájuk, és kiemelte, megtiszteltetés számukra az adományozókat vendégül látni, továbbá hangsúlyozta, nagyon jó, hogy a város tesz valamit a fiatalokért is, és egy olyan sportot, mint amit a Bar Maniacs űz, támogat és fejleszt.
Milan Resan, a Bar Maniacs társalapítója elmondta, amikor csatlakoztak az ifjúság napjához kötődő rendezvényekhez, szerettek volna egy olyan versenyt rendezni, amely egyben jótékonysági jellegű is, így a verseny idejére a Sétaerdőben gyűjtést szerveztek, amelynek eredményeként játékokkal és édességgel tudtak kedveskedni a gyermekotthon lakóinak.
Vjekoslav Ostrogonac, a város ifjúsági tanácsosa még hozzátette, nagyon örül, hogy a fiatalok úgy érezték, szükség van egy ilyen jellegű akcióra is, és az ifjúsági nap keretében nem csak saját magukra és a problémáikra kívánták felhívni a figyelmet, hanem azokra is gondoltak, akiknek szükségük van segítségre.


