Lemondott tisztségéről Nedim Sejdinović, a Vajdasági Újságírók Független Egyesületének (NDNV) elnöke. Személyes okokra hivatkozott, s azt is kifejtette, hogy tevékenységét folytatja a szervezetben.
Média
A Vajdasági Rádió és Televízió épületébe is bejutottak az Egy az ötmillióból tüntetés képviselői – Újvidéken azonban nem volt szükség a bejárat feltörésére, a médiaház vezetői fogadták a tüntetőket, hogy megvitassák aggályaikat, amelyek a VRTV tudósításának módja kapcsán merültek fel. A megbeszélést követően a médiaház képviselői három napot kértek a követelések megválaszolására.
A Vajdasági Rádió és Televízió vezetőségével tárgyaltak ma az Egy az öt millióból tüntetés képviselői, írja a Beta.
November 25-én indul a műsorszórás a VRTV újjáépített székházából
Aleksandar Vučić államfő ma látogatást tett a Vajdasági Rádió és Televízió épülő új székházánál, és elmondta, arra számít, hogy hat hónap múlva, még a határidő lejárta előtt átadhatják az épületet...
Életének 72. évében hétfő reggel meghalt Baló György televíziós újságíró.

