Aleksandar Vučić köztársasági elnök pénteken fogadta a mandátumának végeztével távozóban levő dr. PintérAttilát, Magyarország szerbiai nagykövetét és köszönetet mondott neki a kétoldalú kapcsolatokhoz való hozzájárulásáért, illetve a szerb és a magyar nemzet közötti baráti jellegű kapcsolatok kiépítésének a céljával végzett tevékenységéért.
Közélet
A mai kihívások sem sokkal kisebbek, mint amelyekkel elődeink szembesültek az első világháború során, ma is megvan a lehetősége annak, hogy elveszítsünk mindent, államunkat, szabadságunkat és élete...
Napról napra csökken az újonnan regisztrált fertőzöttek száma a mišeluki Covid-kórházban.
Tegnap ünnepélyes keretek között kisorsolták a XV. Nemzeti Vágta előfutamainak menetrendjét.
Bizakodásra ad okot, hogy a szükséges támogatói aláírások ötszörösét szerezte meg a Magyar Összefogás a november 13-ai magyar nemzeti tanácsi választásokra – hangsúlyozta Fremond Árpád a Szabadkai Magyar Rádió reggeli műsorában.
Hosszan tartó betegség után, 89 éves korában elhunyt Bada István újságíró.

