2021. június 15., kedd

Sport

Megint csak dobogós a PSG

Két héttel a női torna befejezése után most a férfi Bajnokok Ligájának négyes döntőjére gyűltek össze a csapatok, ezúttal is Kölnben.

Sikerült a bennmaradás

Június 9-én, az utánpótláscsapat utolsó bajnokijával hivatalosan is véget ért az idény a magyarkanizsai női labdarúgóklubban.

Ezüstös zárás

Szombattal bezárólag minden súlycsoport számára lezajlottak az egyéni küzdelmek a budapesti világbajnokságon, a hétvége pedig egy második szerb érmet is hozott.

Đoković 19. Grand Slam-trófeája

A világelső Novak Đoković nyerte meg a francia nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben 6:7 (6-8), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4-re legyőzte a görög Sztefanosz Cicipaszt.

Roger Federer győzelemmel tért vissza

Roger

Sok minden történt és történhetett volna a Roland Garroson, de valahogy az Oszaka-ügy, a furcsára sikerült sorsolás, Serena Williams gyors kiesése és általában a teniszezőnők tornájának alakulása,...

Krejcikova (Fotó: Tannis Majors)

Krejcikova a női bajnok

A cseh Barbora Krejcikova nyerte meg a francia nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét, mivel a szombati döntőben három szettben legyőzte az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovát, megszerezve első...