2021. április 22., csütörtök

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

ATLÉTIKA
10.00 és 18.30, M4 Sport, RTS 2: fedett pályás Európa-bajnokság, Toruń.

KERÉKPÁROZÁS
12.30 és 13.50, Eurosport 1: Strade Bianche.

KÉZILABDA
Női BL, nyolcaddöntő: Krim–CSZKA (15.45, Sport 1, Arena Sport 4), Podravka–Rosztov (17.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: FMP–Igokea (13.00, Arena Sport 1), Partizan–Cibona (17.00, Arena Sport 1), Budućnost–Zadar (21.00, Arena Sport 2).

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
13.45, M4 Sport: világbajnokság, Dordrecht.

TENISZ
14.30, Digi Sport 3: WTA-torna, Lyon. 15.00 és 19.30, Eurosport 2: ATP-torna, Rotterdam. 16.00, Digi Sport 1: WTA-torna, Doha.

TÉLI SPORTOK
9.20, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női óriás-műlesiklás. 9.50, Eurosport 2: északisí-vb, északi összetett. 10.30, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás. 11.00, Eurosport 2: sílövészet, világkupa, női sprint. 12.20, Eurosport 2: északisí-vb, sífutás, női 30 km, klasszikus stílus. 16.50, Eurosport 1: északisí-vb, síugrás.

VÍZILABDA
Eurokupa: OSC–Pays d’Aix Natation (18.55, Digi Sport 1), Crvena zvezda–Tourcoing (19.00, Arena Sport 4).

VASÁRNAP

ATLÉTIKA
10.00 és 17.00, M4 Sport, RTS 2: fedett pályás Európa-bajnokság, Toruń.

KERÉKPÁROZÁS
13.35, Eurosport 1: Belgium-kupa. 15.10, Eurosport 1: Párizs–Nizza.

KÉZILABDA
Női BL, nyolcaddöntő: Bietigheim–Győr (13.45, Sport 1), Budućnost–Ferencváros (15.45, Sport 1, Arena Sport 5), Kristiansand–Odense (17.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
17.00, Arena Sport 2: Krka–Mega (ABA-liga).

RÖVID PÁLYÁS GYORSKORCSOLYA
14.00, M4 Sport: világbajnokság, Dordrecht.

TENISZ
9.00, Digi Sport 3: WTA-torna, Dubaj. 15.35, Eurosport 2: ATP-torna, Rotterdam. 19.00, Eurosport 2: ATP-torna, Buenos Aires.

TÉLI SPORTOK
9.20 és 12.00, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, női műlesiklás. 10.25, Eurosport 1: alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás. 11.50, Eurosport 2: sílövészet, világkupa, női üldözéses verseny. 12.40, Eurosport 2: északisí-vb, sífutás, 50 km, klasszikus stílus.