Válogatottak nélkül vereség

fm

2019. február 8., 14:06

Kommentek száma 0  A cikkhez tartozik képgaléria  Megjelent nyomtatásban

A férfi BL 8. fordulójának szerdai játéknapján a magyar bajnok FTC három válogatott játékosa nélkül 10:5-re kikapott a Besciától. Az olaszok remek védőmunkáját igazolja, hogy a Fradi a félidőig csak egy gólt dobott. A fordulás után a Varga Dénes, Jansik Szilárd és Mezei Tamás trió hiányában tehetetlen magyarok gyorsan háromgólos hátrányba kerültek, a zárómenetben pedig tovább növelte előnyét az olasz csapat.

Sikeresebb volt a hazai medencében versengő Eger. DabrowskiNorbert tanítványai remekül indították a találkozót a C. zvezda ellen, s ez a lelkesedés a második felvonásra sem csökkent, így az első két negyed után (12:5) el is dőlt a meccs, amely végül 17:11-es végeredményt hozott.

Mielőtt hozzászólna a cikkhez, kérjük olvassa el a moderálási alapelvet!