A legújabb adatok szerint a januártól szeptemberig tartó időszakban 9,8 milliárd dináros költségvetési többletet jegyeztek. A bevételek összege 1,24 milliárd, a kiadásoké pedig 1,23 milliárd dinár volt – közölte a pénzügyminisztérium.
Gazdaság
A kormány elfogadta a Vedd el a számlát, és nyerj! elnevezésű nyereményjáték megtartásáról szóló határozatot.
Becej, 30.10.2022. - Poljski radovi u okolini Beceja. (BETAPHOTO/DRAGAN GOJIC) Még mindig tart minden idők legdrágább vetése Szerbiában, bár október végéig már be kellett volna fejeződnie – írja a...
A Belgrád Vízivárosban épült lakások négyzetmétere átlagosan 3357 euróba kerül Az elmúlt évhez viszonyítva 20 százalékkal növekedtek a bérleti díjak a szerb fővárosban – állítja Milić Đoković bírós...
Szerbia államadóssága szeptember végén 32,41 milliárd euró volt, ami a bruttó hazai össztermék (GDP) 56,4 százaléka – közölte a pénzügyminisztérium.
A mezőgazdasági minisztérium bejelentette, hogy 2023-ban beüzemelik az eAgrar rendszert, amely lehetővé teszi az agrárgazdaságok interneten keresztüli bejegyzését, és olyannyira felgyorsítja a különféle beadványok feldolgozását, hogy az év folyamán beérkező igénylések, kérelmek jóváhagyása és kifizetése még ugyanabban az évben megtörténjen.

