Minden éremnek két oldala van. A tévéelőfizetésnek is.
Vélemény
Zoltán, György és József Magyarországon egy önkormányzati lakásban élnek. Korán kelnek, megreggeliznek, szendvicset készítenek uzsonnára, majd elmennek dolgozni.
Lehet-e jónak nehezen nevezhető filmnek szinte minden pillanatát élvezni? A válasz: lehet.
Még azok a hatalmi szerb politikusok is hatalmas győzelemként könyvelték el Koszovó Interpolba való felvételének meghiúsulását, a kétharmados többség kialakulásának sikeres megakadályozását, akik egyébként mindig igyekeznek visszafogottabbnak tűnni, akik nem szeretnek előre inni a medve bőrére. Az államelnök ehhez a táborhoz próbált tartozni, s azt mondta, nem ok Szerbia felülkerekedése arra, hogy megalázza Pristinát, aztán a következő mondataiban már maga is mégiscsak arról beszélt, hogy egy kis ország nagy diadala ez, lényegében csatlakozo...
Döntött az államfő. Mégis lesz, azaz lett az idén is egyszeri segély a nyugdíjasoknak, mégpedig 3000 dinár értékében.
Vajon hol húzódik a határ álom és ébrenlét között? Mikor és mennyire lehetünk biztosak abban, hogy az álomból átléptünk a valóság birodalmába?

