2023. február 5., vasárnap
FOCIAJÁNLÓ

Búcsúznak a nemzeti bajnokságok

A katari világbajnokság előtti utolsó zsúfolt bajnoki hétvége elé nézünk, hiszen a nemzeti fociligák mostantól másfél hónapra kikerülnek a figyelem középpontjából, és csak karácsony után térnek vissza. A spanyolok már a hétközi fordulóval megálltak, a Mundiál előtt a Barcelona áll az élen, a Premier League-ben az Arsenal a Wolverhampton gyepén váédheti meg vezetését, a Bundesligában pedig a helyreállt „rendet” – Bayern-vezetés – a Schalke otthonában betonozhatja be a németországi rekordbajnok. Franciaországban Auxerre elleni kötelező feladat várja a listavezető PSG-t, az olasz éllovas Napoli pedig a szezont jól kezdő, de azóta halványuló Udinese ellen zárja az őszi szezont.

SZOMBAT

13.25, Spíler 1, Arena 1P: Manchester City–Brentford
14.05, M4: Puskás Akadémia–Debrecen
14.45, Sport1, Arena 3P: Napoli–Udinese
14.55, Sportklub 2: Fenerbahce–Giresun
15.15, Arena 4, Sportklub 1: Werder–Leipzig
15.30, Sportklub 4: Leverkusen–Stuttgart
15.50, M4+: Paks–Újpest
15.55, Spíler 1, Arena 2P: Liverpool–Southampton
16.00, Match 4, Arena Sport 2: Tottenham–Leeds
16.00, Arena Sport 1: West Ham–Leicester
16.00, Arena Sport 3: Bournemouth–Everton
16.00, Arena Sport 4: Nottingham–Crystal Palace
17.00, Arena Sport 5: TSC–Radnički
17.00, Arena 3P: Lens–Clermont
17.45, Sport1, Arena 2P: Sampdoria–Lecce
17.55, Sportklub 3: Basaksehir–Galatasaray
18.00, Arena 4, Sportklub 1: Schalke–Bayern
18.05, M4+: Zalaegerszeg–Kecskemét
18.25, Spíler 1, Arena 1P: Newcastle–Chelsea
19.00, Arena Sport 4: Vojvodina–Radnički 1923
20.40, Spíler 1, Arena 1P: Wolverhampton–Arsenal
20.45, Arena 2P: Bologna–Sassuolo
20.55, Sportklub 1: PSV–AZ
21.00, Match 4, Arena Sport 2: Rennes–Toulouse

VASÁRNAP

11.20, M4: MTK–Pécs
12.15, Sport1, Arena 2P: Atalanta–Inter
13.00, Match 4, Arena 3P: PSG–Auxerre
13.30, M4: Fehérvár–Kisvárda
13.30, Arena 1P: Radnik–Crvena zvezda
14.45, Sport1, Arena 2P: Roma–Torino
14.55, Sportklub 2: Panatinaikosz–Atromitosz
15.00, Arena Sport 1: Lille–Angers
15.00, Match 4, Arena 3P: Brighton–Aston Villa
15.30, Sportklub 4: Mainz–Frankfurt
15.30, Arena 1P: Partizan–Novi Pazar
15.45, M4: Honvéd–Ferencváros
17.15, Match 4, Sportklub 4: Freiburg–Union
17.25, Spíler 1, Arena 1P: Fulham–Manchester United
17.45, Sport1, Arena 2P: Milan–Fiorentina
17.50, M4+: Vasas–Mezőkövesd
18.00, Sportklub HD: Besiktas–Antalya
19.30, Arena Sport 4: Voždovac–Spartacus
20.30, Sport1, Arena 1P: Juventus–Lazio
20.45, Match 4, Arena 2P: Monaco–Marseille