2023. január 28., szombat
FOCIAJÁNLÓ

Derbik özöne

Számos rangadót rendeznek a hétvégén, de a számunkra legérdekesebb meccsre Topolyán kerül sor, ahol a Partizan vendégeskedik vasárnap este. Ha a TSC legyőzné a belgrádi csapatot, azzal megelőzné őket a második helyért, igaz, Žarko Lazetić fiai egyet több meccset játszottak.
Több városi derbit is rendeznek: Sevillában a Betis–Sevilla, Londonban a Chelsea–Arsenal, Rómában a Roma–Lazio összecsapás lesz pikáns, de ezeken kívül is lesznek műsoron élcsapatok meccsei, mint az Atalanta–Napoli, a Juventus–Inter, a Marseille–Lyon, a Tottenham–Liverpool, sőt a török Galatasaray–Beşiktaş és a holland Ajax–PSV bajnoki is várja a focirajongókat.

SZOMBAT

13.55, Spíler 2, Arena 2P: Getafe–Cádiz
14.45, M4: Mezőkövesd–Kecskemét
14.45, Sport 1, Arena 3P: Empoli–Sassuolo
15.00, Arena 4, Sportklub 2: Hertha–Bayern
15.55, Spíler 1, Arena 2P: Manchester City–Fulham
16.00, Match 4, Arena Sport 4: Wolverhampton–Brighton
16.00, Arena Sport 3: Leeds–Bournemouth
16.10, Spíler 2, Arena Sport 2: Valladolid–Elche
17.00, Arena 3P: Ajaccio–Strasbourg
17.00, M4: Puskás Akadémia–Kisvárda
17.45, Sport 1, Arena P: Atalanta–Napoli
17.55, Sportklub 2: Galatasaray–Beşiktaş
18.00, Arena 4, Sportklub 3: Werder–Schalke
18.25, Spíler 1, Arena 1P: Everton–Leicester
18.25, Spíler 2, Arena Sport 2: Celta Vigo–Osasuna
18.30, Sport 2, Arena Sport 5: Salernitana–Cremonese
19.30, M4: ZTE–Újpest
20.30, Sport 1, Arena 1P: Milan–Spezia
20.55, Spíler 2, Arena 2P: Barcelona–Almería
21.00, Match 4, Arena 3P: Angers–Lens

VASÁRNAP

12.15, Sport 1, Arena Sport 1: Bologna–Torino
13.00, Match 4, Arena 1P: Chelsea–Arsenal
13.55, Spíler 2, Arena Sport 2: Atlético Madrid–Espanyol
14.45, Sport 1, Arena 2P: Sampdoria–Fiorentina
15.00, Match 4, Arena 3P: Aston Villa–Manchester United
15.00, Arena Sport 1: West Ham–Crystal Palace
15.00, Arena Sport 4: Monza–Verona
15.00, Arena Sport 5: Toulouse–Monaco
15.15, M4: Vasas–DVSC
15.30, Arena 4: Leverkusen–Union
15.30, Arena 1P: Crvena zvezda–Mladost
16.10, Spíler 2, Arena Sport 2: Real Sociedad–Valencia
16.40, Sportklub 3: Ajax–PSV
17.00, Match 4: Lille–Rennes
17.15, Sport 1, Arena 1P: Roma–Lazio
17.25, Spíler 1, Arena 2P: Tottenham–Liverpool
17.50, M4+: Paks–Honvéd
18.25, Spíler 2, Arena Sport 2: Villarreal–Mallorca
19.30, Arena 2P: TSC–Partizan
20.00, M4: Fehérvár–Ferencváros
20.15, Sport 1, Arena 1P: Juventus–Inter
20.45, Arena 3P: Marseille–Lyon
20.55, Spíler 2, Arena Sport 1: Betis–Sevilla