Lessort-ék továbbra is hibátlanok

Bár vaskos favoritnak számított a Partizan a Studentski Centar ellen a regionális ABA-liga 3. fordulójában, a vasárnap esti mérkőzésen csak az utolsó negyed hozott döntést Željko Obradović csapata számára. Az első percek ingadozása után a Partizan ugyan kézbe vette az irányítást, a podgoricai székhelyű csapat szívósan küzdve meccsben maradt, sőt a harmadik negyed derekán többkosárnyi különbséggel is vezetett rövidebb ideig. A belgrádiak végül csak nyakas végjáték után, az utolsó percekben döntve ünnepeltek, a sikerből a francia erőcsatár, Mathias Lessort 19 ponttal vette ki a részét.

Sajnos a koronavírusnak még két és fél évvel a járvány kitörése után is hatása van a ligára, hiszen a Cedevita Olimpija–Crvena zvezda mérkőzést a ljubljanai székhelyű gárda fertőzéses esetei miatt későbbi dátumon fogják bepótolni.

ABA-liga, a 3. fordulóban: Partizan–Studentski Centar 91:82. Az élcsoport: Partizan 6, Budućnost, Igokea és Mornar 5 pont stb.