2022. december 8., csütörtök
FOCIAJÁNLÓ

Vasárnap este Madrileño

Igazi derbihétvége vár a labdarúgó-szurkolókra, szinte minden nemzeti bajnokságban sor kerül rangadó csatára. A legnagyobbra a spanyol fővárosban, a szezon első Madrileñóján vasárnap este az Atlético lesz a pályaválasztó. Olaszországban is két bajnokesélyes, a tabellán jelenleg pontegyenlőséggel élen álló Milan és Napoli csap össze a San Siróban, Franciaországban a Lyon–PSG ütközet lesz a kiemelt mérkőzés, a Bundesligában pedig két jó idényrajtot produkáló csapat, a Hoffenheim és a Freiburg meccse lehet érdekes, esetleg a tabella első helyéért is. A Premier League a gyászszünet után újraindul, bár épp a Chelsea–Liverpool találkozót még elhalasztották.

SZOMBAT

13.30, Spíler 1, Arena 1P: Wolverhampton–Manchester City
13.30, M4: Dorog–Honvéd (kupa)
13.30, Arena Sport 1: Swansea–Hull
14.00, Spíler 2, Arena 2P: Mallorca–Almería
14.45, Sport 2, Arena 3P: Bologna–Empoli
15.25, Sportklub 4: Borussia (D)–Schalke
15.30, Arena 4: Augsburg–Bayern
15.30, Sportklub 7: Leverkusen–Werder
15.30, Sportklub 10: Stuttgart–Frankfurt
16.00, M4: Diósgyőr–Szeged (kupa)
16.00, Match 4, Arena 1P: Newcastle–Bournemouth
16.00, Arena Sport 1: Watford–Sunderland
16.15, Spíler 2, Arena 2P: Barcelona–Elche
17.00, Arena 3P: Montpellier–Strasbourg
17.45, Sport 2, Arena Sport 3: Spezia–Sampdoria
18.25, Spíler 1, Arena 1P: Tottenham–Leicester
18.30, Spíler 2, Arena 2P: Valencia–Celta Vigo
18.30, Arena 4, Sportklub 3: Borussia (M)–Leipzig
20.30, Sport 2, Arena 1P: Torino–Sassuolo
21.00, Spíler 2, Arena 2P: Athletic Bilbao–Rayo Vallecano
21.00, Match 4, Arena 3P: Lille–Toulouse

VASÁRNAP

12.30, Arena 2P: Udinese–Inter
13.00, M4: Pécs–Paks (kupa)
13.00, Spíler 1, Arena 1P: Brentford–Arsenal
13.00, Match 4, Arena 3P: Reims–Monaco
14.00, Spíler 2, Arena Sport 1: Osasuna–Getafe
14.25, Sportklub 1: PSV–Feyenoord
15.00, Arena 1P: Monza–Juventus
15.00, Arena 3P: Fiorentina–Verona
15.00, Match 4: Marseille–Rennes
15.00, Arena Sport 2: Cremonese–Lazio
15.00, Arena Sport 3: Nice–Angers
15.00, Arena Sport 4: Marseille–Rennes
15.15, Spíler 1, Arena 2P: Everton–West Ham
15.15, Arena 4, Sportklub 3: Union–Wolfsburg
16.00, M4: Bicske–Ferencváros (kupa)
16.15, Spíler 2, Arena Sport 1: Villarreal–Sevilla
16.40, Sportklub 1: Alkmaar–Ajax
17.00, Arena 1P: Crvena zvezda–Napredak
17.00, Match 4, Arena Sport 4: Nantes–Lens
17.00, Arena Sport 2: Vojvodina–Javor
17.25, Sportklub 3: Bochum–Köln
17.45, Sport 2, Arena 3P: Roma–Atalanta
18.30, Spíler 2, Arena Sport 6: Betis–Girona
18.30, Arena Sport 3: Real Sociedad–Espanyol
19.00, Arena 1P: Radnik–Partizan
19.25, Sportklub 3: Hoffenheim–Freiburg
20.30, Sport2, Arena 2P: Milan–Napoli
20.45, Match 4, Arena 3P: Lyon–PSG
21.00, Spíler 2, Arena 1P: Atlético Madrid–Real Madrid