2022. december 8., csütörtök
FOCIAJÁNLÓ

Derbi Lipcsében

A Bundesligában rendezik a hétvégi focikínálat egyik legnagyobb rangadóját, a magyar klasszisokkal is felálló Leipzig a dortmundi Borussiát fogadja, amely meccsnek a tétje, hogy a lipcseiek képesek-e közelíteni a tabella élmezőnyéhez.

A Premier League-ben a Manchester City és a Tottenham összecsapása a fő esemény, a Ligue 1-ben pedig két pikáns meccs is műsoron lesz, a Marseille–Lille és a Monaco–Lyon. Spanyolországban és Olaszországban a nagycsapatok egyaránt megoldható feladatok elé néznek.

A TSC is képernyőre kerül a hétvégén, a topolyaiak a Kolubarát fogadják ma (szombaton) 19 órakor.

SZOMBAT

13.00, Spíler 1, Arena 1P: Fulham–Chelsea
13.55, Spíler 2, Arena 2P: Rayo Vallecano–Valencia
15.00, Arena 3P: Napoli–Spezia
15.15, Arena 4, Sportklub 3: Leipzig–Borussia (D)
15.20, M4+: Paks–DVSC
15.25, Sportklub 1: Bayern–Stuttgart
15.55, Spíler 1, Arena 2P: Liverpool–Wolverhampton
16.00, Arena 1P: Premier League körkapcsolás
16.00, Match 4, Arena Sport 1: Leicester–Aston Villa
16.00, Arena Sport 3: Bournemouth–Brighton
16.10, Spíler 2, Arena Sport 2: Espanyol–Sevilla
17.45, Sport 2, Arena 2P: Inter–Torino
17.35, M4+: Honvéd–Kecskemét
18.00, Arena 4, Sportklub 3: Schalke–Bochum
18.25, Spíler 1, Arena 1P: Manchester City–Tottenham
18.25, Spíler 2, Arena Sport 1: Cádiz–Barcelona
19.00, Match 4, Arena 3P: PSG–Brest
19.00, Arena Sport 2: TSC–Kolubara
19.50, M4+: Fehérvár–Mezőkövesd
20.30, Sport 2, Arena 2P: Sampdora–Milan
20.55, Spíler 2, Arena 1P: Atlético Madrid–Celta Vigo
21.00, Match 4, Arena 3P: Marseille–Lille

VASÁRNAP

12.30, Sport 2, Arena 1P: Atalanta–Cremonese
13.00, Match 4, Arena 2P: Strasbourg–Clermont
13.55, Spíler 2, Arena 3P: Real Madrid–Mallorca
14.30, Spíler 1: Arsenal–Everton
14.50, M4+: ZTE–Puskás Akadémia
15.00, Sport 2, Arena Sport 1: Bologna–Fiorentina
15.00, Match 4, Arena 1P: Arsenal–Everton
15.00, Arena 2P: West Ham–Newcastle
15.00, Arena Sport 3: Sassuolo–Udinese
15.15, Arena 4, Sportklub 1: Köln–Union
16.10, Spíler 2, Arena 3P: Elche–Athletic Bilbao
17.00, Match 4, Arena Sport 3: Rennes–Auxerre
17.00, Arena Sport 1: Mladost GAT–Spartacus
17.00, Arena 1P: Novi Pazar–Crvena zvezda
17.15, M4: Ferencváros–Kisvárda
17.25, Spíler 1, Arena 2P: Crystal Palace–Manchester United
17.25, Sportklub 2: Freiburg–Borussia (M)
18.00, Sport 2: Lazio–Verona
18.25, Spíler 2, Arena 3P: Getafe–Real Sociedad
19.00, Arena Sport 1: Čukarički–Vojvodina
19.30, Arena 1P: Partizan–Mladost
19.45, M4: Újpest–Vasas
20.30, Sport 2, Arena 2P: Juventus–Salernitana
20.45, Match 4, Arena 3P: Monaco–Lyon
20.55, Spíler 2, Arena Sport 1: Betis–Villarreal