2022. szeptember 29., csütörtök

Hétvégi programajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT

8.50, Eurosport 1: Formula–E, Szöul ePrix, 1. verseny.

KERÉKPÁROZÁS

12.00, Eurosport 1: Skandináv körverseny, 5. szakasz. 14.15, Eurosport 1: Arctic Race of Norway, 3. szakasz. 18.00, Eurosport 1: Eb, pályakerékpár, München.

LABDARÚGÁS

Nemzeti ligák: Aston Villa–Everton (13.25, Spíler 1, Arena 1P), Leipzig–Köln (15.00, Arena 4, Sportklub 3), Hertha–Frankfurt (15.30, Sportklub 2), Arsenal–Leicester (16.00, Spíler 1, Arena Sport 1), Manchester City–Bournemouth (16.00, Match 4, Arena Sport 2), Brighton–Newcastle (16.00, Arena Sport 3), Southampton–Leeds (16.00, Arena Sport 4), Wolverhampton–Fulham (16.00, Arena 2P), Celta Vigo–Espanyol (17.00, Spíler 2, Arena Sport 6), Monaco–Rennes (17.00, Arena Sport 5), Kecskemét–Mezőkövesd (18.00, M4+), Schalke 04–Borussia (M) (18.00, Arena 4, Sportklub 2), Milan–Udinese (18.15, Sport 1, Arena 2P), Brentford–Manchester United (18.25, Spíler 1, Arena 1P), Sampdoria–Atalanta (18.30, Sport 2, Arena Sport 2), Kolubara–Vojvodina (19.00, Arena Sport 5), Valladolid–Villarreal (19.00, Spíler 2, Arena 3P), Napredak–TSC (19.00, Arena Sport 4), Újpest–ZTE (20.15, M4), Lecce–Inter (20.45, Sport 1, Arena 2P), Monza–Torino (20.45, Sport 2, Arena Sport 2), Crvena zvezda–Voždovac (20.45, Arena 1P), Barcelona–Vallecano (21.00, Spíler 2, Arena 3P). PSG–Montpellier (21.00, Match 4, Arena Sport 1).

TENISZ

21.00, Eurosport 2, Sportklub 2: ATP-torna, Montreal.

VIZES EB

9.00, M4 és 18.00, M4, RTS 2: Úszás, előfutamok és döntők. 15.30, M4+: Műúszás.

VÍZILABDA

20.30, Arena Sport 6: Férfi U18-as Eb, Szerbia–Új-Zéland.

VASÁRNAP

AUTÓSPORT

8.50, Eurosport 1: Formula–E, Szöul ePrix, 2. verseny.

KERÉKPÁROZÁS

10.15, Eurosport 1: Országúti kerékpár, Eb, München. 15.45, Eurosport 1: Arctic Race of Norway, 3. szakasz. 18.00, Eurosport 1: Pályakerékpár, Eb, München.

LABDARÚGÁS

Nemzeti ligák: Lorient–Lyon (13.00, Match 4), Nottingham–West Ham (15.00, Spíler 1, Arena 1P), Ajaccio–Lens (15.00, Match 4, Arena Sport 1), Mainz–Union Berlin (15.15, Arena 4, Sportklub 2), Nice–Strasbourg (17.00, Match 4, Arena Sport 1), Chelsea–Tottenham (17.30, Spíler 1, Arena 1P), Cádiz–Real Sociedad (17.30, Spíler 2, Arena Sport 2), Bayern München–Wolfsburg (17.30, Arena 4, Sportklub 2), Kisvárda–Puskás Akadémia (18.00, M4+), Lazio–Bologna (18.15, Sport 1, Arena 3P), Fiorentina–Cremonese (18.30, Sport 2, Arena 2P), Spartacus–Javor (19.00, Arena Sport 3), Mladost–Radnik (19.00, Arena Sport 5), Mladost (Ú)–Partizan (19.30, Arena 1P), Valencia–Girona (19.30, Spíler 2, Arena Sport 2), Ferencváros–Fehérvár (20.00, M4), Honvéd–Paks (20.00, M4+), Salernitana–Roma (20.45, Sport 1, Arena 2P), Spezia–Empoli (20.45, Sport 2, Arena Sport 6). Brest–Marseille (20.45, Match 4, Arena 3P), Almería–Real Madrid (22.00, Spíler 2, Arena 1P).

TENISZ

20.00, Eurosport 2, Sportklub 1: ATP-torna, Montreal.

VIZES EB

9.00, M4 és 18.00, M4, RTS 2: Úszás, előfutamok és döntők. 9.30, és 15.00, M4+: Műúszás.