2022. szeptember 28., szerda

Hétvégi programajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT

11.00, M4, Sportklub 1: Formula–3, Hungaroring, 1. verseny. 13.00 és 16.00, M4, Sportklub 1: Formula–1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő. 15.50, Eurosport 2: Formula–E, London, 1. verseny. 18.00, M4+: Formula–2, Hungaroring, 1. verseny. 18.30, Arena Sport 4: IndyCar, Indianapolis Road Course, verseny.

KERÉKPÁROZÁS

15.00, Eurosport 1: Női Tour de France, 7. szakasz.

KÉZILABDA

14.15, Sport 1: Női U18-as világbajnokság.

LABDARÚGÁS

Nemzeti ligák: Radnički 1923–Vojvodina (17.30, Arena 2P), Kecskemét–Vasas (17.45, M4), Újpest–Mezőkövesd (20.00, M4), Spartacus–Voždovac (21.00, Arena Sport 1), Napredak–Javor (21.00, Arena 3P). Német kupa: Elversberg–Leverkusen (15.30, Sport 2), Karl Zeiss–Wolfsburg (18.00, Arena Sport 1). Német szuperkupa: Leipzig–Bayern München (20.00, Arena 4, Sportklub 1). Barátságos mérkőzés: Southampton–Villarreal (16.00, Sportklub 3), Crystal Palace–Montpellier (16.00, Arena Sport 1), Tottenham–Roma (20.15, Sport 2, Arena 2P).

MOTORSPORT

14.00, Eurosport 1, Arena 4: Superbike, Cseh Nagydíj, 1. verseny.

TENISZ

13.30, Digi Sport 1, Sportklub 2: WTA-torna, Prága. 14.00, Digi Sport 2, Sportklub 2: WTA-torna, Varsó. 21.00, Sportklub 2: ATP-torna, Atlanta.

VASÁRNAP

AUTÓSPORT

10.00, M4, Sportklub 1: Formula–3, Hungaroring, 2. verseny. 11.30, M4, Sportklub 1: Formula–2, Hungaroring, 2. verseny. 15.00, M4, Sportklub 1: Formula–1, Magyar Nagydíj, verseny. 15.50, Eurosport 2: Formula–E, London, 2. verseny. 20.30, Arena 4: NASCAR, Indianapolis, verseny.

KERÉKPÁROZÁS

12.00, Eurosport 1: BMX-világbajnokság, döntő. 15.15, Eurosport 1: Női Tour de France, 8. szakasz.

KÉZILABDA

14.00 és 18.15, Sport 1: Női U18-as világbajnokság.

LABDARÚGÁS

Női Eb, döntő: Anglia–Németország (18.00, M4, RTS 2). Nemzeti ligák: Kisvárda–Debrecen (15.35, M4+), Paks–Fehérvár (17.50, M4+), Ferencváros–Puskás Akadémia (20.30, M4), Radnički–TSC (19.00, Arena 1P), Kolubara–Mladost (21.00, Arena Sport 2), Mladost (Ú)–Čukarički (21.00, Arena 2P). Német kupa: Bremer–Schalke 04 (13.00, Arena Sport 1), Kaiserslautern–Freiburg (15.30, Sport 2, Arena 3P), Braunschweig–Hertha (17.45, Sport 2, Arena Sport 1). Barátságok mérkőzés: Marseille–Milan (18.00, Sportklub 1), Fiorentina–Galatasaray (18.00, Arena Sport 3), Leicester–Sevilla (19.00, Arena 2P), Liverpool–Strasbourg (20.15, Sport 2, Arena Sport 1).

MOTORSPORT

14.00, Eurosport 2, Arena 4: Superbike, Cseh Nagydíj, 2. verseny.

TENISZ
13.00, Digi Sport 1, Sportklub 2: WTA-torna, Prága. 15.00, Digi Sport 1, Sportklub 2: WTA-torna, Varsó. 20.00, Eurosport 2, Sportklub 1: ATP-torna, Umag. 23.00, Sportklub 2: ATP-torna, Atlanta.