Belgrád: Partizan–TSC 0:0

Partizan-stadion, vezette: Mitić (Leskovac).
Partizan: Stevanović, Belić (Petković), Vujačić, Saničanin, Urošević, Zdjelar, Andrade (Baždar), Terzić (F. Diabaté), Natko (Menig), Lutovac (Živković), Ricardo Gomes.

TSC: Ilić, Cvetković (Stanojlović), Antonić, Čalusić, Stojković, Kuveljić (Krpić), Stojić, Đakovac, Ratkov (Stanojev), Vukić, Jovanović, (Tomanović).

Megőrizte veretlenségét a neves fővárosi együttes ellen idegenben a TSC. Nehéz, küzdelmes mérkőzést vívott egymással a két csapat, az esti órákban is rekkenő hőség volt a stadionban. A topolyai együttes végig bírta az iramot, és mivel a védelme is állta a sarat, teljesen megérdemelten szerezte meg az egy pontot. Az első félidőben a TSC védője, Čalušić volt a legközelebb a gólszerzéshez, amikor a 20. percben Cvetković szöglete után a bal kapufa mellé csúsztatta a labdát. A hazaiak közül Urošević a 42. percben egy kapáslövéssel próbálkozott. A második félidőben a Partizan ugyan némi mezőnyfölényben volt, de a topolyai védelem végig remekül állta a sarat. A ráadással több mint 100 percig tartott a mérkőzés, de a TSC végül megérdemelten távozott az egy ponttal.

A következő fordulóban újabb nehéz vendégszereplés vár a topolyai csapatra, ismét idegenben, a niši Radnički vendégeként lép majd pályára.

A 3. forduló: Radnik–Radnički 1923 0:0, Javor–Novi Pazar 2:1, Partizan–TSC 0:0. A Mladost (L)–Crvena zvezda, Vojvodina–Spartacus, Voždovac–Mladost (Ú) és a Čukarički–Napredak találkozó lapzárta után ért véget. A Kolubara–Radnički (N) mérkőzést elhalasztották.

1. Crvena zvezda      2          2          0          0          9:0      6

2. Vojvodina              2          2          0          0          5:0      6

3. Partizan                 3          1          2          0          7:3      5

4. TSC 3                     3          1          2          0          4:1      5

5. Radnički 1923       3          1          2          0          2:1      5

6. Spartacus              2          1          1          0          3:1      4

7. Voždovac              2          1          1          0          1:0      4

8. Javor                    3          1          1          1          2:5      4

9. Čukarički              2          1          0          1          3:5      3

10. Mladost (Ú)        2          1          0          1          2:5      3

11. Mladost (L)         2          0          1          1          1:2      1

12. Napredak            2          0          1          1          0:1      1

13. Radnik                 3          0          1          2          1:4      1

14. Radnički (N)        2          0          1          1          3:7      1

15. Kolubara             2          0          1          1          1:6      1

16. Novi Pazar          3          0          0          3          2:5      0