SZUPERLIGA

Elhunyt Ország Miklós, nyert a TSC

Topolya: TSC–Spartacus 2:1 (1:1)

TSC Aréna, 2500 néző, vezette: Lukić (Belgrád). Góllövők: Milićević a 28. és Ratkov az 54. percben, illetve Rošević a 8. percben.

TSC: Filipović, Stojković, Leandro, Ćalušić, Krsmanović (Petrović), Tomanović, Milićević (Đakovac), Banjac (Bocskay), Stanojev, Ratkov, Škuletić (Vukić).

Spartacus: Dubljanić, Jezdimirović (Ostojić), Filipović, Bogićević, Shimura (Šćepanović), Vidaković, Milošević (Mihajlović), Đurasović (Rajović), Bijelović, Srećković, Rošević (Bogićević).

A bácskai rangadó előtt a jelenlévők egy perces néma csenddel adóztak minden idők egyik legjobb topolyai labdarúgója, Országh Miklós emléke előtt, aki pénteken a 70. évében elhunyt. Országh Kishegyesen született, a helyi Egységben kezdte el pályafutását, a TSC elődjében, az AIK-ban is remekelt, korábban a Crvena zvezdát erősítette, majd Ausztráliában, a St. George csapatában is játszott.
Felfokozott iram és enyhe topolyai mezőnyfölény jellemezte a találkozó elejét. Nem kis meglepetésre azonban Rošević góljának köszönhetően már a 8. percben a vendégek jutottak vezetéshez. Az egyenlítésre a 27. percig kellett várni: egy szöglet után a lepattanót a jó formában játszó Milićević a kapufa „segítségével” váltotta gólra. A második játékrészben is a TSC dominált és az 54. percben sikerült megfordítania az eredményt. Stojković jobboldali beadásába beleért az egyik vendégvédő, így a labda a baloldalon jól helyezkedő Ratkov elé került, aki kilőtte a jobb alsó sarkot. A TSC ezt követően teljesen átvette a játék irányítását, az eredmény azonban nem változott.

A 23. forduló: Novi Pazar–Kolubara 1:2,  Partizan–Radnički 1923 2:0, Proleter–Crvena zvezda 1:2, Ćukarićki–Mladost 1:0, TSC–Spartacus 2:1.