2022. május 20., péntek

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT
10.00 és 14.00, Arena Sport 1: Rali-vb, Monte-Carlo Rali.

JÉGKORONG
Magyar kupa: DEAC–DVTK (14.00, M4+), Fehérvár–FTC (17.15, M4+).

KÉZILABDA
Férfi Eb: Montenegró–Hollandia (15.30, M4, Arena Sport 3), Franciaország–Izland (18.00, M4, Arena Sport 3), Dánia–Horvátország (20.30, M4, Arena Sport 3).
Női BL: Bukarest–Dortmund (16.00, Sport 1), Rosztov–Budućnost (16.00, Arena Sport 5).
Női El: Vác–Viborg (17.45, Sport 1).

SÍELÉS
10.00, Eurosport 2: Alpesisí-vk, női lesiklás, Cortina d’Ampezzo. 11.30, Eurosport 2: Alpesisí-vk, férfi lesiklás, Kitzbühel. 13.00, Eurosport 2: Biatlon-vk, férfi 15 km-es tömegstartos, Antholz. 14.50, Eurosport 1: Biatlon-vk, 4×6 km-es női váltó, Antholz. 16.15, Eurosport 1: Síugrás-vk, férfiak, Titisee-Neustadt.

TENISZ
1:00, Eurosport 1, 2: Ausztrál Open.

VÍZILABDA
Regionális liga: Partizan–Mornar (17.00, Arena Sport 2), Crvena zvezda–Šabac (18.45, Arena Sport 2), Jadran (H)–Radnički (18.45, Arena Sport 4), Novi Beograd–Primorac (20.30, Arena Sport 2).

VASÁRNAP

AUTÓSPORT
10.00, Arena Sport 1: Rali-vb, Monte-Carlo Rali.

JÉGKORONG
14.00 és 17.15, M4+: Magyar kupa, bronzmérkőzés és döntő.

KÉZILABDA
Férfi Eb: Lengyelország–Oroszország (15.30, M4, Arena Sport 3), Németország–Svédország (18.00, M4, Arena Sport 3), Spanyolország–Norvégia (20.30, M4, Arena Sport 2).
Női BL: Esbjerg–Ferencváros (13.45, Sport 1), Koprivnica–Brest (14.00, Arena Sport 5), Győr–Odense (15.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
NBA: Milwaukee–Sacramento (1:00, Sport 1), New York–LA Clippers (19.00, Sport 1, Arena Sport 1), Washington–Boston (21.30, Arena Sport 1).

SÍELÉS
10.30 és 13.15, Eurosport 2: Alpesisí-vk, férfi műlesiklás, Kitzbühel. 11.30, Eurosport 2: Alpesisí-vk, női szuperóriás-műlesiklás, Cortina d’Ampezzo. 15.15, Eurosport 1: Biatlon-vk, női 12,5 km-es tömegrajtos, Antholz. 16.00, Eurosport 1: Síugrás-vk, férfiak, Titisee-Neustadt.

TENISZ
1.00, Eurosport 1, 2: Ausztrál Open.

VÍZILABDA
Regionális liga: Radnički–Mladost (10.00, Arena Sport 2), Solaris–Novi Beograd (11.45, Arena Sport 2), Jug–Crvena zvezda (13.30, Arena Sport 2).