A Rossoneri nagy botlása

Roppant fájó pofont kapott a Serie A 22. fordulójában a Milan, amely hétfő este a kiesőzóna elől menekülő Speziától kapott ki a San Siróban. A Rossoneri az első félidő hajrájától vezetett Leao góljával, amire Agudelo válaszolt (64.). A Milannak számos gólhelyzete volt a folytatásban, Ibrahimović a felső lécet is eltalálta, ám a ráadás 6. percében hideg zuhanyt kapott a nyakába a hazai legénység, amikor egy félkontra végén Gyasi maradt higgadt, megnyerve a meccset a kiscsapatnak.

Afrika-kupa, 3. forduló, A csoport: Burkina Faso–Etiópia 1:1, Zöld-foki Köztársaság–Kamerun 1:1. A csoport végeredménye: Kamerun 7, Burkina Faso és Zöld-foki Köztársaság 4, Etiópia 1 pont. Olasz bajnokság, a 22. fordulóban: Milan–Spezia 1:2, Bologna–Napoli 0:2, Fiorentina–Genoa 6:0. Az élcsoport: Inter (–1) 50, Milan 48, Napoli 46 pont stb.