Versenyben maradt a Napoli

Drámai mérkőzést nyert a San Siróban a Napoli, amely a Milan 1:0-s legyőzésével megőrizte helyét a Serie A szűk élmezőnyében. Elmas 5. percben szerzett fejes góljára csak a rendes játékidő utolsó percében, egy tizenhatosbeli kavarodás után érkezett válasz a Rossoneritől, ám Kessie gólját hosszadalmas videózás után elvette Massa játékvezető, mert a már földre került Giroud egy átadás alkalmával lesen feküdt.

Pontot rabolt a Tottenham a Liverpooltól, Londonban 2:2-t játszottak a felek. A Spurs egyébként az UEFA döntése értelmében kiesett a Konferencia Ligából, miután utolsó, Rennes elleni meccsét nem tudta lejátszani fertőzött játékosai miatt, és februárig nem adott lehetséges időpontot a pótlásra, így a csoportból a holland Vitesse jutott tovább a franciák mögött.

Angol bajnokság, a 18. fordulóban: Tottenham–Liverpool 2:2. Az élcsoport: Manchester City 44, Liverpool 41, Chelsea 38 pont stb. Német bajnokság, a 17. fordulóban: Köln–Stuttgart 1:0. Az élcsoport: Bayern 43, Borussia (D) 34, Freiburg 29 pont stb. Olasz bajnokság, a 18. fordulóban: Sampdoria–Venezia 1:1, Torino–Verona 1:0, Milan–Napoli 0:1. Az élcsoport: Inter 43, Napoli és Milan 39 pont stb. Spanyol bajnokság, a 18. fordulóban: Getafe–Osasuna 1:0, Real Madrid–Cádiz 0:0. Az élcsoport: Real Madrid 43, Sevilla (–1) 37, Betis 33 pont stb.