FRISSÍTETT – Topolyán vendégszerepel a Crvena zvezda együttese

A TSC és a Crvena zvezda labdarúgói Topolyán mérték össze erejüket a Szerb Szuperliga őszi idényének utolsó fordulójában. A hazai csapat kemény küzdelem után végül 3-2 (2-2) arányban maradt alul ellenfelével szemben.

A piros-fehérek a Radnik együttesével szemben három nappal ezelőtt játszott kellemetlen 1-1-es eredmény után utaztak Topolyára, emellett csak növelte a problémát az is, hogy több meghatározó játékosuk sem léphetett pályára a mérkőzésen.

A TSC csapata a Partizán és a Radnik mellett az egyedüli a ligában, amelynek sikerült győzedelmeskednie a Dejan Stanković edző által vezetett Crvena zvezda ellen.

A mérkőzés kezdetén egy perces néma csenddel adóztak Szabó Zoltánnak, a TSC egykori edzőjének emlékének.

A TSC már a mérkőzés elején 2-1-es vezetésre tett szert, mégpedig Banjac a 7. és Stanojlović a 18. percben szerzett találatával. A piros-fehérek azonban gyorsan megfordították a mérkőzés menetét és Pavkovnak a 32., majd az 55. percben szerzett góljaival végül sikerült megnyerniük a találkozót.