2022. január 29., szombat

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT
14.55, M4+ és 18.00, M4: Formula–1, Szaúd-arábiai Nagydíj, szabadedzés és időmérő. 19.35, M4+: Formula–2, Dzsidda, 2. verseny.

KERÉKPÁROZÁS
19.15, Eurosport 1: Pályakerékpár, Bajnokok Ligája, London.

KÉZILABDA
Női vb: Szlovákia–Németország (18.00, Arena Sport 3), Magyarország–Csehország (20.30, M4), Japán–Brazília (20.35, M4+).

KOSÁRLABDA
NBA: New York–Denver (19.00, Sport 2). ABA-liga: Mornar–Mega Basket (17.00, Arena Sport 1), Igokea–Partizan (19.00, Arena Sport 1), FMP–Krka (21.00, Arena Sport 2).

SÍELÉS
8.50, 11.20 és 13.40, Eurosport 1: Északiösszetett-vk, Lillehammer. 9.55 és 12.00, Eurosport 1: Sífutás-vk, Lillehammer. 13.00, Eurosport 1: Biatlon-vk, Östersund. 16.30 és 18.15, Eurosport 1: Síugrás-vk, Wisła, férfiverseny és Lillehammer, női verseny. 19.00 és 20.30, Eurosport 2: Alpesisí-vk, Beaver Creek, férfilesiklás és Lake Louise, női lesiklás.

SNOOKER
13.45 és 22.00, Eurosport 2: az Egyesült Királyság bajnoksága, elődöntő.

TENISZ
13.00, Sportklub 1: Davis-kupa, Oroszország–Németország.

VÍZILABDA
16.10, M4+: Férfi ob I., Vasas–FTC.

VASÁRNAP

AMERIKAI FUTBALL
NFL: Atlanta–Tampa Bay (19.00, Sportklub 2), Pittsburgh–Baltimore (22.25, Sportklub 2), Seattle–San Francisco (22.25, Sportklub 3).

ATLÉTIKA
8.00, Eurosport 2, Digi Sport 1 és Sportklub 1: Valenciai maraton.

AUTÓSPORT
18.30, M4: Formula–1, Szaúd-arábiai Nagydíj, verseny.

KÉZILABDA
Női vb: Szerbia–Kamerun (20.20, RTS 2, Arena Sport 1), Montenegró–Angola (20.45, M4).

KICK-BOX
18.00, Sportklub 3: Balkan Best Fighters, Niš, döntők.

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Olimpija–Zadar (12.00, Arena Sport 2), Budućnost–SC Derby (21.00, Arena Sport 3). NBA: Cleveland–Utah (21.30, Sport 2, Arena Sport 2).

RÖPLABDA
17.55, RTS 2: Női Szuperliga, Jedinstvo–Srem.

SÍELÉS
9.10 és 11.45, Eurosport 1: Sífutás-vk, Lillehammer. 10.50 és 13.55, Eurosport 1: Északiösszetett-vk, Lillehammer. 12.35 és 15.05, Eurosport 1: Biatlon-vk, Östersund. 16.00, Eurosport 1 és 17.20, Eurosport 2: Síugrás-vk, Wisła, férfiverseny és Lillehammer, női verseny. 18.20 és 20.00, Eurosport 1: Alpesisí-vk, Lake Louise, női szuperóriás-műlesiklás és Beaver Creek, férfilesiklás.

SNOOKER
13.45, Eurosport 2 és 21.30, Eurosport 1: az Egyesült Királyság bajnoksága, döntő.

TENISZ
16.00, Sportklub 1: Davis-kupa, döntő.