2022. január 23., vasárnap
FOCIAJÁNLÓ

Megléphetnek a Blancók

Madridban rendezik a spanyol bajnokság legnagyobb hétvégi rangadóját, ahol a Real Madrid a szoros bajnoki pontverseny éllovasaként a Sevillát fogadja. A Királyi Gárda a győzelemmel lélegzetvételnyi előnyhöz juthat a tabella élén, hiszen öt ponttal hagyná maga mögött az andalúziaiakat, miközben az egy meccsel többet játszott Real Sociedad is nehéz vendégszereplésre készülhet az Espanyolnál. A hétközi BL-fordulóban kikapó Atlético lehet a hétvége másik nyertese, ha elhozza a három pontot a kiesőzóna elől menekülő Cádiz otthonából.

Angliában a Chelsea és a Manchester United derbije a Vörös Ördögök bukdácsolása miatt talán egy fokkal kisebb hangsúlyt kap, Olaszországban az élcsapatok közül a Napolinak lesz legnehezebb dolga a Lazio ellen. A Bundesliga-második dortmundiaknak az európai helyekért versengő Wolfsburg otthonában kell javítaniuk a BL-búcsút, míg a Ligue 1 pillanatnyi dobogósai (PSG, Nice, Rennes) egyaránt megoldható feladatok elé néznek.

Képernyőre kerül a TSC is, amely a Kolubara vendége lesz vasárnap 13 órától.

SZOMBAT

13.10, Digi Sport 1, Sportklub 2: Arsenal–Newcastle
13.55, Spíler 2, Arena Sport 2P: Alavés–Celta Vigo
14.45, M4: Kisvárda–MTK
14.45, Sport 1, Arena Sport 1P: Empoli–Fiorentina
15.00, Arena 4: Wolfsburg–Borussia (D)
15.25, Spíler 1, Sportklub 6: Köln–Borussia (M)
15.40, Digi Sport 1, Sportklub 2: Liverpool–Southampton
16.05, Spíler 2, Arena Sport 2P: Valencia–Rayo Vallecano
16.55, Digi Sport 2, Arena Sport 3P: Lille–Nantes
17.00, M4: Fehérvár–Gyirmót
17.45, Sport 1, Arena Sport 1P: Juventus–Atalanta
18.00, Arena 4: Bayern–Bielefeld
18.25, Spíler 1, Sportklub 2: Brighton–Leeds
18.25, Spíler 2, Arena Sport 2P: Mallorca–Getafe
19.30, M4, Arena Sport 2: Honvéd–Újpest
20.30, Sport 1, Arena Sport 2P: Venezia–Inter
20.55, Digi Sport 1, Arena Sport 1: Nice–Metz
20.55, Spíler 2, Arena Sport 1P: Villarreal–Barcelona
21.30, Arena Sport 2: Belenenses–Benfica

VASÁRNAP

12.15, Sport 2, Arena Sport 2: Udinese–Genoa
12.15, Sportklub 4: Sparta (R)–Ajax
12.55, Digi Sport 1, Arena Sport 3P: St.-Étienne–PSG
13.00, Arena Sport 1: Kolubara–TSC
13.00, Arena 4: Livingston–Rangers
13.30, M4: Debrecen–Paks
13.30, Arena Sport 5: Genk–Club Brugge
13.55, Spíler 2, Arena Sport 2P: Betis–Levante
14.25, Arena Sport 1P: Crvena zvezda–Spartacus
14.30, Sportklub 4: Twente–Feyenoord
14.45, Sport 2, Arena Sport 3P: Milan–Sassuolo
14.55, Spíler 1: Brentford–Everton
14.55, Digi Sport 1, Arena Sport 6: Monaco–Strasbourg
14.55, Digi Sport 2: Lorient–Rennes
14.55, Digi Sport 3, Arena Sport 2: Bordeaux–Brest
15.00, Sportklub HD: West Ham–Manchester City
15.00, Arena Sport 1: Spezia–Bologna
15.15, Arena 4: Frankfurt–Union
15.45, M4: Puskás Akadémia–Zalaegerszeg
16.10, Spíler 2, Arena Sport 2P: Espanyol–Real Sociedad
16.30, Arena Sport 1P: Voždovac–Partizan
16.45, Sportklub 3: Heerenveen–PSV
17.00, Digi Sport 1, Arena Sport 3P: Montpellier–Lyon
17.25, Spíler 1, Sportklub 2: Chelsea–Manchester United
17.45, Sport 2, Arena Sport 2P: Roma–Torino
18.00, M4, Arena Sport 2: Mezőkövesd–Ferencváros
18.00, Sportklub HD: CSZKA (M)–Zenit
18.25, Spíler 2, Arena Sport 1P: Cádiz–Atlético Madrid
19.00, Arena Sport 3P: Sporting–Tondela
20.00, Sportklub 2: Vitesse–Alkmaar
20.30, Sport 2, Arena Sport 2P: Napoli–Lazio
20.40, Digi Sport 1, Arena Sport 4: Marseille–Troyes
20.55, Spíler 2, Arena Sport 1P: Real Madrid–Sevilla
21.30, Arena Sport 3: Porto–Vitoria