2022. január 28., péntek

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT
12.45, Sport 2: WTCR, Szocsi, időmérő.

CURLING
9.00, Eurosport 2: Eb, férfi bronzmérkőzés.

KERÉKPÁROZÁS
17.30, Eurosport 1: Pályakerékpár, Bajnokok Ligája.

KÉZILABDA
Férfi NB I.: Szeged–Balatonfüred (18.00, M4+, Sportklub 4).
Férfi EHF-kupa: Partizan–Nagybánya (20.55, RTS 2).
Női barátságos mérkőzés: Németország–Szlovákia (16.00, Sport 2), Spanyolország–Lengyelország (18.00, Sport 2).

KOSÁRLABDA
Férfi vb-selejtezők: Közép-afrikai Közt.–Elefántcsontpart (11.00, Sportklub 2), Uganda–Zöld-foki Közt. (20.00, Sportklub 4), Chile–Brazília (23.10, Sportklub 3).

KORCSOLYÁZÁS
13.15, M4 és 14.30, M4+: Rövid pályás gyorskorcsolya-vk, Dordrecht.

SÍELÉS
9.00, Eurosport 1: Északi összetett, férfi vk, Ruka.
10.10 és 13.25, Eurosport 1: Sífutás, férfi és női vk, Ruka.
11.40 és 14.50, Eurosport 1: Biatlon, női és férfi vk, Ruka.
12.00, Eurosport 2: Síugrás, női vk, Nyizsnyij Tagil.
17.30, Eurosport 2: Síugrás, férfi vk, Ruka.
18.15, Eurosport 2: Alpesisí-vk, női óriás-műlesiklás, Killington.
20.00, Eurosport 2: Alpesisí-vk, férfi lesiklás, Lake Louise.

SNOOKER
14.20, Eurosport 2 és 21.20, Eurosport 1: az Egyesült Királyság bajnoksága.

TENISZ
Davis-kupa: Magyarország–Ausztrália (10.00, M4), Franciaország–Nagy-Britannia (10.00, Sportklub 1), Szerbia–Németország (16.00, Sportklub 1).

VÍZILABDA
Regionális liga: Radnički–Crvena zvezda (10.00, Arena Sport 3), Partizan–Jadran (S) (11.50, Arena Sport 3), Budva–Partizan (17.00, Arena Sport 3), Jadran (S)–Šabac (18.50, Arena Sport 3), Novi Beograd–Jug (20.40, Arena Sport 3). Női ob I: Dunaújváros–FTC (20.00, M4+).

VASÁRNAP

AMERIKAI FUTBALL
NFL: New England–Tennessee (19.00, Sportklub 3), Green Bay–LA Rams (22.20, Sportklub 1), San Francisco–Minnesota (22.25, Sportklub 2)

AUTÓSPORT
10.00 és 12.00, Eurosport 2: WTCR, Szocsi, 1. és 2. verseny.

KÉZILABDA
Női barátságos mérkőzés: Szlovákia–Lengyelország (10.45, Sport 1), Németország–Spanyolország (12.45, Sport 1), Franciaország–Magyarország (16.45, Sport 1).

KORCSOLYÁZÁS
13.30, M4+: Rövid pályás gyorskorcsolya-vk, Dordrecht.

KOSÁRLABDA
Férfi vb-selejtező: Belgium–Szerbia (15.25, Sportklub 1), Finnország–Horvátország (17.55, Sportklub 1), Szlovénia–Svédország (19.55, Sportklub 1), USA–Kuba (23.30, Sportklub 3).
NBA: Golden State–LA Clippers (21.30, Sport 1, Arena Sport 2).

RÖPLABDA
19.00, M4+: Női Extraliga, Békéscsaba–Vasas.

SÍELÉS
9.00 és 15.05, Eurosport 1: Északi összetett, férfi vk, Ruka.
10.10 és 12.20, Eurosport 1: Sífutás, női és férfi vk, Ruka.
10.55 és 13.20, Eurosport 2: Biatlon, női és férfi vk, Ruka.
15.35 és 18.35, Eurosport 1: Alpesisí-vk, női műlesiklás, Killington.
16.15, Eurosport 1: Síugrás, férfi vk, Ruka.
20.05, Eurosport 1: Alpesisí-vk, férfi szuperóriás-műlesiklás, Lake Louise.

SNOOKER
13.45, Eurosport 2 és 21.45, Eurosport 1: az Egyesült Királyság bajnoksága.

RÖPLABDA
Női Szuperliga: TENT–Ub (18.00, RTS 2).

TENISZ
10.00, M4: Davis-kupa, Magyarország–Horvátország.

TOLLASLABDA
17.15, M4+: Indonéz Open.

VÍZILABDA
Regionális liga: Mornar–Crvena zvezda (10.00, Arena Sport 3), Mladost–Jadran (S) (11.50, Arena Sport 3), Partizan–Novi Beograd (13.40, Arena Sport 3).