2021. november 28., vasárnap

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT
20.00 és 23.00, M4: Formula–1, USA Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő.

KERÉKPÁROZÁS
14.00, Eurosport 2: Tour of Drenthe. 14.55, Eurosport 1: Terepkerékpár, superprestige, Ruddervoorde. 17.25, Eurosport 1: Pályakerékpár-vb, Roubaix. 21.00, Eurosport 1: Terepkerékpár, USCX-sorozat, Cincinnati.

KÉZILABDA
Női BL: FTC–Brest (15.15, Sport 1), Metz–Győr (17.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Niš–Krka (19.00, Arena Sport 1).

MOTORSPORT
9.55 és 14.10, Arena 4, Sportklub 3: MotoGP, Emilia-romagnai Nagydíj, szabadedzés és időmérő.

TÉLI SPORTOK
8.00, M4: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Peking. 9.50 és 13.05, Eurosport 1: Alpesisí-világkupa, női óriás-műlesiklás, Sölden. 17.55, Eurosport 2: Hódeszka-világkupa.

TENISZ
11.00, Digi Sport 1, Sportklub 2: WTA-torna, Moszkva. 15.00, Sportklub 1: ATP-torna, Antwerpen. 16.00, Digi Sport 3, Sportklub 2: WTA-torna, Tenerife. 16.00, Sportklub 2: ATP-torna, Moszkva.

TORNA
12.45, M4: Vb, férfi és női szerenkénti döntők, Kitakjúsu.

UFC
22.00, Sport 1: Fight Night, Las Vegas.

VÍZILABDA
18.55, RTS 2: Szuperliga, Radnički–Šabac.

VASÁRNAP

AMERIKAI FUTBALL
NFL: Green Bay–Washington (19.00, Sportklub 3), Tampa Bay–Chicago (22.20, Sportklub 1), Arizona–Houston (22.25, Sportklub 2).

AUTÓSPORT
21.00, M4: Formula–1, USA Nagydíj, verseny.

JÉGKORONG
17.25, Digi Sport 2: ICE Liga, Fehérvár–Klagenfurt.

KERÉKPÁROZÁS
13.20, Eurosport 1: Terepkerékpár-vk, Zonhoven.

KÉZILABDA
Női BL: Bukarest–Budućnost (13.45, Sport 1, Arena Sport 4), Odense–Ljubljana (15.45, Sport 1, Arena Sport 4). Férfi NB I.: Veszprém–Balatonfüred (17.30, M4+). Női El-selejtező: MTK–Yalıkavak (17.45, Sport 1).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Mega Basket–FMP (12.00, Arena Sport 2), Olimpija–Budućnost (19.00, Arena Sport 1). NBA: Cleveland–Atlanta (0:00, Sport 2), Brooklyn–Charlotte (22.00, Sport 1, Arena Sport 1). Női NB I.: Győr–Szekszárd (15.30, M4+).

MOTORSPORT
11.00, 12.15 és 13.45, Arena 4, Sportklub 3: Moto3, Moto2 és MotoGP, Emilia-romagnai Nagydíj, versenyek. 12.00 és 15.00, Eurosport 2: Motokrossz-vb, Trentino.

ÖKÖLVÍVÁS
4.30, Sport 2: Profi gála, Atlanta. 19.00, RTS 2: Világbajnokság, Belgrád.

RÖPLABDA
17.55, RTS 2, Arena Sport 2: Férfi Szuperliga: Crvena zvezda–Partizan. 19.30, M4+: Férfi Extraliga, Kaposvár–Pénzügyőr.

TÉLI SPORTOK
8.00, M4: Rövid pályás gyorskorcsolya, világkupa, Peking. 9.50 és 13.20, Eurosport 1: Alpesisí-világkupa, férfi óriás-műlesiklás, Sölden.

TENISZ
11.00, Digi Sport 2, Sportklub 2: WTA-torna, Moszkva. 15.00, Sportklub 2: ATP-torna, Moszkva. 17.00, Eurosport 2, Sportklub 2: ATP-torna, Antwerpen. 17.00, Digi Sport 3: WTA-torna, Tenerife.