Dánok forgatagában

A Ferencváros dán csapatot fogadott, a Győr pedig Dániába utazott a női kézilabda BL negyedik fordulójában, az élvonal két magyar csapatának mérlege pedig egy győzelem és egy döntetlen lett. Feszültebbnek mindenképpen az FTC és az Esbjerg találkozója bizonyult, ahol sokáig egyik csapat sem tudott egygólosnál nagyobb előnyt kialakítani, s végül a félidőben és a lefújáskor is egállal végzett a két fél. A Győrnek csak a rajtnál gyűlt meg a baja Odensében, hiszen közel öt percet kellett várni az első gólra, a második félidőben azonban volt már nyolcgólos is az előnyük, ahonnan az ellenfélnek már lehetetlen volt visszakapaszkodni.

Eredmények, 4. forduló, A csoport: Budućnost–Rosztov 19:25, FTC–Esbjerg 31:31, Brest–Koprivnica 35:22, Dortmund–Bukarest 22:25. A sorrend: Rosztov és FTC 6, Esbjerg és Dortmund 5, Brest és Bukarest 4, Koprivnica 2, Buducnost 0 pont. B csoport: Kristiansand–Kastamonu 39:25, CSZKA Moszkva–Sävehof 29:28, Ljubljana–Metz 28:29, Odense–Győr 26:31. A sorrend: Győr 8, Metz 6, Kristiansand, Odense és CSZKA 4, Ljubljana és Sävehof 2, Kastamonu 0 pont.