2021. november 28., vasárnap
FOCIAJÁNLÓ

Vissza a liganagyüzembe

Az európai világbajnoki selejtezős ablak véget ért, így a labdarúgás világában ismét a nemzeti bajnokságoké a főszerep. A szombati kínálatból az olasz és a francia bajnokság egy-egy meccsére érdemes kiemelten figyelni. 18 órától az Inter a szezon eddigi legkomolyabb kihívása elé néz, hiszen a Lazio vendégeként lép pályára. 21 órától a Ligue 1-ben Lyon–Monaco derbit rendeznek. Vasárnap is egy Serie A-meccs, a Juventus és a Roma összecsapása (20.45) viszi a prímet, de izgalmas lesz délután a Leverkusen–Bayern (15.30) és este a Barcelona–Valencia (21 óra) ütközet is.

SZOMBAT

13.10, Digi Sport 1, Sportklub 1: Watford–Liverpool
13.30, Sportklub 3: Fulham–QPR
14.00, Sportklub HD: Ascoli–Lecce
14.45, M4: Gyirmót–Paks
15.00, Arena 4: Dortmund–Mainz
15.00, Sport 2, Arena Sport 2: Spezia–Salernitana
15.25, Spíler 1: Leipzig–Freiburg
15.30, Sportklub 4: Kazany–Lokomotiv (M)
15.40, Digi Sport 1, Sportklub 1: Leicester–Manchester United
16.00, Arena Sport 1: Kolubara–Crvena zvezda
16.55, Digi Sport 2, Arena Sport 2: Clermont–Lille
17.00, M4, Arena Sport 5: Ferencváros–ZTE
17.45, Sport 2, Arena Sport 1: Lazio–Inter
18.00, Arena 4: Borussia (M)–Stuttgart
18.00, Sportklub 2: Szpartak (M)–Dinamo (M)
18.00, Arena Sport 3: Čukarički–Vojvodina
18.25, Spíler 1, Sportklub 1: Brentford–Chelsea
19.30, M4: Fehérvár–Honvéd
20.00, Sportklub HD: Persepolis–Al Hilal
20.25, Sportklub 1: Hamburg–Düsseldorf
20.30, Sport 2, Arena Sport 1: Milan–Verona
20.50, Spíler 1: Aston Villa–Wolverhampton
20.55, Digi Sport 1, Arena Sport 2: Lyon–Monaco
20.55, Spíler 2, Arena Sport 3: Real Sociedad–Mallorca

VASÁRNAP

12.30, Sport 2, Arena Sport 3: Cagliari–Sampdoria
12.55, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Troyes–Nice
13.00, Arena 4, Sportklub 1: Swansea–Cardiff
13.30, Arena Sport 2: St. Truiden–Anderlecht
13.55, Spíler 2, Arena Sport 5: Rayo Vallecano–Elche
14.30, M4: Kisvárda–Újpest
14.55, Digi Sport 1: Bordeaux–Nantes
14.55, Digi Sport 3: Metz–Rennes
15.00, Spíler 1, Sportklub 2: Everton–West Ham
15.00, Sport 2, Arena Sport 3: Empoli–Atalanta
15.00, Arena Sport 1: Udinese–Bologna
15.00, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Strasbourg–St.-Étienne
15.00, Sportklub HD: Galatasaray–Konya
15.15, Arena 4, Sportklub 1: Leverkusen–Bayern
16.10, Spíler 2, Arena Sport 2: Celta Vigo–Sevilla
17.00, Digi Sport 2: Montpellier–Lens
17.00, M4: Mezőkövesd–Debrecen
17.00, Arena Sport 1: Partizan–Radnik
17.10, Digi Sport 1, Sportklub 1: Newcastle–Tottenham
18.00, Sport 2, Arena Sport 3: Napoli–Torino
18.00, Sportklub 2: Trabzon–Fenerbahçe
18.25, Spíler 2, Arena Sport 2: Villarreal–Osasuna
19.00, Arena Sport 1: Proleter–TSC
20.30, Sport 1, Arena Sport 3: Juventus–Roma
20.30, Sportklub 4: Cittadella–SPAL
20.40, Digi Sport 2, Arena Sport 4: Marseille–Lorient
20.55, Spíler 2, Arena Sport 2: Barcelona–Valencia
23.00, Arena Sport 1: Aldosivi–Independiente