2021. november 28., vasárnap

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

AUTÓSPORT
9.55, Digi Sport 1: német túraautó-bajnokság, Norisring, 1. időmérő. 10.45, Eurosport 2: megbízhatósági vb, Most. 11.30 és 14.00, M4, Sportklub HD: Formula–1, Török Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő. 13.25, Digi Sport 1, Sportklub 2: német túraautó-bajnokság, Norisring, 1. verseny. 15.05, Digi Sport 1: német túraautó-kupa, Norisring, 1. verseny.

BIRKÓZÁS
19.45, M4 Sport+: vb, Oslo.

DARTS
21.30, Sport 2: World Grand Prix, Leicester.

KÉZILABDA
18.25, RTS 2: Partizan–Rudar. 20.00, Arena 4: Nimes–PSG.

KERÉKPÁROZÁS
10.15, Eurosport 1: Lombardiai Körverseny. 17.00, Eurosport 1: Vendée-i Körverseny. 18.30, Eurosport 1: pálya-Eb.

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Mornar–Borac (17.00, Arena Sport 1), Partizan–Studentski Centar (19.00, Arena Sport 1). 15.35, M4 Sport+: Körmend–Falco. 20.45, Arena Sport 3: Tenerife–Zaragoza.

TENISZ
20.00, Eurosport 2: ATP-torna, Indian Wells. 20.00, Digi Sport 1: WTA-torna, Indian Wells.

ÚSZÁS
9.30, M4 és 17.45, M4+: világkupa, Budapest.

VÍZILABDA
BL-selejtező: Jadran (HN)–Vouliagmeni (15.55, Digi Sport 1), Szolnok–Savona (17.55, Digi Sport 1), C. zvezda–Apollon (18.00, Sportklub 2), Jadran (S)–Barcelona (18.30, Sportklub 3), Mladost–Montpellier (19.45, Sportklub 2), Primorac–Oradea (20.00, Sportklub 3).

VASÁRNAP

AMERIKAI FUTBALL
15.30, Arena 4, Sportklub 2: Atlanta Falcons–New York Jets. 19.00 és 22.15, Arena 4, Sportklub 2, Sportklub HD: NFL, alapszakasz.

AUTÓSPORT
9.55, Digi Sport 2: német túraautó-bajnokság, Norisring, 2. időmérő edzés. 13.25, Digi Sport 1, Sportklub 2: német túraautó-bajnokság, Norisring, 2. verseny. 13.30 és 17.15, Sport 1, Eurosport 2: túraautó-világkupa, 1. és 2. futam, Most. 14.00, M4, Sportklub HD: Formula–1, Török Nagydíj, futam. 15.05, Digi Sport 1: német túraautókupa, Norisring, 2. verseny.

BASEBALL
22.00, Sport 2: Boston Red Sox–Tampa Bay Rays (MLB, főcsoport-elődöntő).

BIRKÓZÁS
18.00, M4 Sport+: vb, Oslo.

JÉGKORONG
17.25, Digi Sport 1: Fehérvár–Dornbirn.

KERÉKPÁROZÁS
15.20, Eurosport 1: Párizs–Tours. 19.25 és 20.00, Eurosport 1: pályakerékpár, világkupa.

KÉZILABDA
Női Eb-selejtező: Izland–Szerbia (18.00, Arena Sport 3), Szlovákia–Magyarország (18.15, M4). Német bajnokság: Füchse Berlin–Kiel (14.00, Sport2, Arena Sport 2), Hamburg–Flensburg (16.00, Sport2, Arena Sport 3).

KOSÁRLABDA
ABA-liga: Mega–Krka (12.00, Arena Sport 2), Budućnost–Split (17.00, Arena Sport 1), Igokea–Crvena zvezda (19.00, Arena Sport 1). 18.30, Arena Sport 2: Valencia–Real Madrid.

MOTORSPORT
12.00, 13.00, 15.00 és 16.00, Eurosport 2: motokrossz-vb, Francia Nagydíj.

RÖPLABDA
17.55, RTS 2: Crvena zvezda–Vojvodina.

SZNÚKER
22.15, Eurosport 1: Északír Open.

TENISZ
20.00, Eurosport 2: ATP-torna, Indian Wells. 20.00, Digi Sport 2: WTA-torna, Indian Wells.

VÍZILABDA
BL-selejtező: Savona–Jadran HN (8.55, Digi Sport 1), Barcelona–Primorac (10.25, Sportklub 1), Szolnok–Vouliagmeni (10.55, Digi Sport 1), Montpellier–Apollon (11.00, Sportklub 2), Oradea–Jadran Split (12.00, Sportklub HD), Mladost–C. zvezda (12.40, Sportklub 1).