2021. október 19., kedd

Hétvégi sportajánló

AUTÓSPORT

10.30 és 17.45, M4 Sport: Formula–3, Zandvoort, 1. és 2. verseny. 12.00 és 15.00, M4 Sport: Formula–1, Holland Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő. 13.25, Digi Sport 1: DTM, Red Bull Ring, 1. verseny. 16.30, Sport 2: W Series, Zandvoort, verseny.

DARTS

12.45 és 18.45, Arena 4: PDC European Tour, Budapest.

JÉGKORONG

14.00, Sport 2: BL, Frölunda–Zürich Lions.

KERÉKPÁROZÁS

13.00, Eurosport 1: Madrid Challenge, 3. szakasz. 14.00, Eurosport 1: Benelux-körverseny, 6. szakasz. 15.15, Eurosport 1: Vuelta, 20. szakasz.

LABDARÚGÁS

Vb-selejtezők: Finnország–Kazahsztán (14.45, Sport 1, Sportklub 3), Szerbia–Luxemburg (17.45, Sport 2), Ciprus–Oroszország (17.45, Sport 1, Sportklub 3), Írország–Azerbajdzsán (18.00, Sportklub 2), Szlovénia–Málta (18.00, Sportklub 4), Ukrajna–Franciaország (20.30, Sport 1, Sportklub 2), Hollandia–Montenegró (20.30, Sport 2). Szlovákia–Horvátország (20.40, Sportklub 1), Izrael–Ausztria (20.45, Sportklub 3), Feröer szigetek–Dánia (20.45, Sportklub 4).

PARALIMPIA

13.15, M4 Sport.

RÖPLABDA

Női Eb: Bronzmérkőzés (17.00, Arena Sport 1), döntő (20.00, Arena Sport 1, M4 Sport).
Férfi Eb: Montenegró–Szlovénia (16.00, Arena Sport 3), Belgium–Görögország (17.30, Arena Sport 2), Szerbia–Lengyelország (20.30, Arena Sport 2, RTS 1).

TENISZ

16.50, Eurosport 2 és 17.45, Eurosport 1: US Open.

VASÁRNAP

AUTÓSPORT

10.45, M4 Sport: Formula–3, Zandvoort, 3. verseny. 13.25, Digi Sport 1: DTM, Red Bull Ring, 2. verseny. 15.00, M4 Sport: Formula–1, Holland Nagydíj, verseny.

DARTS

12.45 és 18.45, Arena 4: PDC European Tour, Budapest.

KERÉKPÁROZÁS

15.30, Eurosport 1: Benelux-körverseny, 7. szakasz. 17.50, Eurosport 1: Vuelta, 21. szakasz.

KÉZILABDA

16.30 és 19.00, Spíler 1: SEHA-liga, bronzmérkőzés és döntő. 17.00, Sport 2: Férfi El-selejtező: Constanța–Csurgó.

KOSÁRLABDA

22.00, Sportklub 4: 3×3 World Tour, Montreal.

LABDARÚGÁS

Vb-selejtezők: Fehéroroszország–Wales (15.00, Sport 1, Sportklub 1), Anglia–Andorra (17.45, Sport 1, Sportklub 4), Izland–Észak-Macedónia (18.00, Sportklub 1), Albánia–Magyarország (18.00, M4 Sport, Sportklub 2), Svájc–Olaszország (20.30, Sport 1, Sportklub 2), Belgium–Csehország (20.30, Sport 2, Sportklub 3), Brazília–Argentína (20.55, Sportklub 1), Ecuador–Chile (23.00, Sportklub 2), Paraguay–Kolumbia (23.55, Sportklub 1), Uruguay–Bolívia (23.55, Sportklub 3).

PARALIMPIA

13.00, RTS 2: Záróünnepség.

RÖPLABDA

Férfi Eb: Franciaország–Horvátország (18.00, Arena Sport 3), Görögország–Lengyelország (20.30, Arena Sport 1).

SÍUGRÁS

10.00, Eurosport 1: Nyári Grand Prix, Sucsinszk.

TENISZ

16.50, Eurosport 2 és 21.00, Eurosport 1: US Open.