Négy között a Veszprém

A horvát Nexe elleni első mérkőzést még nehezen nyerő Veszprémnek a hazai visszavágón már könnyebb dolga volt, így magabiztos győzelemmel jutott be a regionális SEHA liga elődöntőjébe. A magyarok keretéből Andreas Nilsson és Rasmus Lauge Schmidt hiányzott, ellenben a túloldal még komolyabb veszteséget volt kénytelen elkönyvelni, miután alapemberük, Halil Jaganjac megsérült az edzésen. A meccs egészében a Veszprém irányított, a Nexe a 17. percben felzárkózott ugyan egy gólra, de a magyarok ismét elhúztak, a félidőben négy góllal vezettek, majd a vége 30:25 lett, összesítésben pedig 65:58-cal jutottak tovább. Az elődöntőben a Veszprém ellenfele a szlovák Prešov vagy az ukrán Zaporizzsja lesz, ebből a párharcból még egyik találkozó sem zajlott le. A négyes döntőt jövő péntek és vasárnap között rendezik Zadarban.