2021. szeptember 27., hétfő

Hétvégi sportajánló

SZOMBAT

ATLÉTIKA
8.30 és 13.45, Sportklub 3: U20-as Európa-bajnokság, Tallinn.

AUTÓSPORT
8.00 és 15.00, Arena Sport 1: rali-világbajnokság, Észt Rali.
9.45, 15.40, M4 Sport, Sportklub 1: Formula–2, Silverstone, 1. és 2. verseny.
12.55 és 18.00, M4 Sport, Sportklub 1: Formula–1, Brit Nagydíj, 2. szabadedzés és sprintverseny.

DARTS
20.00, Sport 1: World Matchplay, 1. nap.

KERÉKPÁROZÁS
13.00, Eurosport 1: Tour de France, 20. szakasz.

LABDARÚGÁS
19.00 és 21.00, Arena Sport 1: szerb szuperliga, TSC–Novi Pazar, Proleter–Partizan.
Barátságos mérkőzések: Bayern München–Köln (16.00, Arena Sport 2), Sevilla – Coventry City (19.00, Arena Sport 4).

MOTORSPORT
9.45 és 17.30, Eurosport 2: gyorsasági motoros hosszútávú világbajnokság, estorili 12 órás.
19.00, Arena 4: salakmotor, Prága.

TENISZ
10.30, Digi Sport 1, Sportklub 2: WTA-torna, Prága.
11.00, Digi Sport 2, Sportklub 2: WTA-torna, Lausanne.
13.00, Sportklub 2: ATP-torna, Båstad.
13.30, Sport 2, Sportklub 2: WTA-torna, Budapest.
13.30, Eurosport 2, Sportklub 2: ATP-torna, Hamburg.
19.30, Sport 2: ATP-torna, Newport.

VASÁRNAP

ATLÉTIKA
8.30 és 13.40, Sportklub 3: U20-as Európa-bajnokság, Tallinn.

AUTÓSPORT
8.00 és 13.00, Arena Sport 3: rali-világbajnokság, Észt Rali.
11.30, Sport 1: Székesfehérvár–Veszprém Rali.
11.45, Eurosport 2, Arena Sport 2: hosszútávú világbajnokság, monzai 6 órás.
11.45, M4 Sport, Sportklub 1: Formula–2, Silverstone, 3. verseny.
14.45, M4 Sport, Sportklub 1: Formula–1, Brit Nagydíj, verseny.
21.00, Arena 4: NASCAR, 23. futam, New Hampshire.

DARTS
14.00 és 20.30, Sport 1: World Matchplay, 2. nap.

KERÉKPÁROZÁS
16.10, Eurosport 1: Tour de France, 21. szakasz.

KOSÁRLABDA
3.00, Sport 1, Arena Sport 1: NBA, döntő, Phoenix Suns–Milwaukee Bucks, 5. mérkőzés.

LABDARÚGÁS
Gold Cup: Granada–Katar (1.30, Arena Sport 2), Panama–Honduras (3.30, Arena Sport 2), USA–Kanada (23.15, Arena Sport 1), Martinique–Haiti (23.15, Arena Sport 3).
19.00 és 21.00, Arena Sport 1: szerb szuperliga, Spartacus–Radnički, Mladost–Radnički 1923.

TENISZ
13.00, Digi Sport 1, Sportklub 2: WTA-torna, Prága.
13.00, Digi Sport 2, Sportklub 2: WTA-torna, Lausanne.
13.30, Eurosport 2, Sportklub 2: ATP-torna, Hamburg.
15.00, Sport 2, Sportklub 2: WTA-torna, Budapest.