Jobbak idegenben, mint otthon!

Az adorjáni Tisza Bánátból hozta el az egész zsákmányt – A Zenta tartja az éllovasi helyét, Tornyoson gond van a góllövéssel

I. LIGA

A 24. forduló: IMT–Žarkovo 1:0. A Dinamo–Kabel, Radnički (P)–Radnički 1923, Grafičar–Borac, Radnički (M)–Zemun, Sloga–Loznica, Dunočica–Kolubara, Železničar–Trayal és a Jagodina–Budućnost mérkőzést ma játsszák.

A következő forduló (április 3-án): Jagodina–Dinamo, Budućnost–Železničar, Trayal–Dubočica, Kolubara–Sloga, Loznica–Radnički (M), Zemun–Grafičar, Borac–IMT, Žarkovo–Radnički (P), Radnički 1923–Kabel.

I. VAJDASÁGI LIGA

Szethubert: Kozara–Tisza 0:3 (0:1)

Kozara-pálya, vezette: Janković (Pancsova). Góllövők: Borsos a 25., Zolnajić 46. és Ivanović a 78. percben.

Kozara: Toković, Terzin, T. Bjelanović (B. Gunić), Vinović, Ćirić, Vojvofić, Misić (Ratko), D. Bjelanović (Mirčeta), Jovandić, Lisica, Savin.

Tisza: Tasić, Ivanović, Zolnajić, Božić (Damjanović), Ćovin (Rényi), Tomišić, Orcsity (Lukić), Borsos (Crkvenjakov), Jovetić, Pilipović, Ivanov (Matijević).

A Tisza csapata ismét megmutatta, hogy jobb eredményt tud elérni idegenben, mint a „hazai” pályán, Magyarkanizsán. A vezető találat a 25. percben született meg, amikor Borsos Márk egy beadást fejjel juttatott a hazai kapuba. Alighogy megkezdődött a második félidő, Zolnajiić duplázta meg a vendégek előnyét. A hazaiaknak is voltak lehetőségeik, de Vinović csak a kapufát találta el, Misić pedig nem tudott túljárni Tasićnak, a Tisza hálóőrének az eszén. A végeredményt Ivanović állította be a 78. percben.

Szenthuberten Borsos Márk „köszönt be” először a Kozarának

A 24. forduló: 1. Maj–Hajduk 3:1, Bácska 1901–Dunav 1:3, Vršac–Sloga 2:0, Omladinac–Sloboda 1:1, Stari Grad–Borac 1:1, Vojvodina–Dinamo 0:4, Kozara–Tisza 0:3, Radnički 1912–Mladost 2:1, Jedinstvo–Feniks 0:3, Becse–Radnički (N) 4:0.

12

A következő forduló (március 31-én): Becse–1. Maj, Radnički (N)–Jedinstvo, Feniks–Radnički 1912, Mladost–Kozara, Tisza–Vojvodina, Dinamo–Stari Grad, Borac–Omladinac, Sloboda–Vršac, Sloga–Bácska 1901, Dunav–Hajduk.

VAJDASÁGI LIGA – ÉSZAK

A 21. forduló: Njegoš–Obilić 4:0, Mladost (T)–Bácska (P) 3:2, Krila Krajine–Hercegovac 2:1, Mladost (P)–Bajsa 2:0, Tekstilac–Vojvodina (T) 3:0, Mladost (A)–Vrbas 3:2, Tavankut–Crvenka 3:0, ČSK–Vojvodina (B) 2:0, Radnički (Z)–Srbobran 3:4.

7

A következő forduló (április 3-án és 4-én): Obilić–Radnički (Z), Srbobran–ČSK, Vojvodina (B)–Tavankut, Crvenka–Mladost (A), Vrbas–Tekstilac, Vojvodina (T)–Mladost (P), Bajsa–Krila Krajine, Hercegovac–Mladost (T), Bácska (P)–Njegoš.

SZABADKAI LIGA

Zenta: Zenta–Sutjeska 3:0 (1:0)

Városi stadion, vezette: Lukić (Palics). Góllövők: Korać a 28., G. Živković a 70. és a 77. percben.

Zenta: Tomašev Dimić, Pavlov, S. Živković, Bajtai (Mijić), Đuza, Trnajov, Durmiši (Csernák), Mandić, Martić, Korać (Győri), G. Žicković.

Sutjeska: Lukić, Tadić, Golubović, Bergović, Rodić, Tončić, Lopušina, Mirković, Gagović, Pejić, Jakić.

A Zenta teljesen megérdemelten nyerte meg a találkozót. A hazaiak sok helyzetet dolgoztak ki, amelyek közül hármat sikerült értékesíteni.

Tornyos: Tornyos–Napredak 0:1 (0:1)

Tornyosi pálya, vezette: Trbojević (Szabadka). Góllövő: Savkov (tizenegyesből) a 37. percben.

Tornyos: Đorđević, Arambašić, Tóth Horgosi, Nagy, Samardžija, Barna Zs., Nyúl (Gubik), Karácsonyi, Perović (Homolya G.), Homolya M., Barna D.

Napredak: Bagaš, Ikrašev, Aleksijević, Jojkić, Svilar, Miljević (Ćirić), Jovanović, Savkov, Ergarac (Miladinov), Buzadžin (Mihajlović), Krstić.

A tornyosi csapatnál továbbra is gondok vannak a góllövéssel, ugyanis a bajnokságban eddig Homolyáék szerezték a legkevesebb találatot. A Napredak elleni bajnoki első félidejében a hazaiak előtt több helyzet is adódott, a játékrész hajrájában azonban a vendégek szerezték meg a vezetést, miután a játékvezető büntetőt ítélt a javukra. A gól után is a tornyosiak voltak az aktívabbak, fölényük azonban meddő volt, így a végéig már nem tudtak nagyobb helyzeteket kialakítani Bagaš kapuja előtt.

A 19. forduló: Radnički–Preporod 0:3, Tornyos–Napredak 0:1, Obilić–Egység 3:0, Budućnost–Proleter (Nj) 1:0, Jadran–Sloga 3:3, Đurđin–AFK 2:1, Zenta–Sutjeska 3:0, Proleter (RS)–Iskra 1:1.