LABDARÚGÁS – SZUPERLIGA

Krstajić első veresége a TSC-kispadon

Zenta: TSC–Crvena zvezda 1:3 (0:0)

Városi stadion, vezette: Simović (Lovćenac). Gólszerzők: Lukić (11-esből) az 58., illetve Pavkov az 54., a 71. és Kanga (11-esből) a 68. percben. Piros lap: Tomanović a 67., illetve Gajić az 57. percben

TSC: Filipović, Babić, Banjac (Banjac, 84.), Đakovac (Tomašević. 75.), Damjanović, Lukić (Milićević, 84.), Petković, Petrović, Stanojev (Tumbasević, 75.), Tomanović, Zec.

Crvena zvezda: Borjan, Degenek, Gajić, Ivanić (Pankov, 78.), Katai (Pavkov 46.), Milunović, El Fardou Ben, Nikolić (Srnić, 46.), Petrović (Kanga, 46.), Rodić (Rodić, 78.), Sanogo.

Magabiztos győzelmet ünnepelt Zentán a címvédő és listavezető belgrádi Crvena zvezda a topolyai TSC ellen a Szuperliga 25. fordulójában. A gól nélküli első félidő után Pavkov az 54. percben volt jókor jó helyen: egy bal oldali támadás végén épp annyira ért labdába, hogy az Filipović hálójában kössön ki. Pár pillanattal később felcsillant a remény a hazaiak számára, amikor Gajićot kiállította a játékvezető, a TSC pedig tizenegyest kapott. Az 58. percben Lukić értékesítette a büntetőt. Szűk tíz perc múlva a másik oldalon is villant a piros: Tomanović két sárga után hagyta el a pályát, s Kanga is tizenegyesből volt eredményes. A 3:1-es vendégsikert Pavkov állította be, aki egy jobb oldali beadás után épphogy megelőzte a TSC kapusát. Mladen Krstajić vezetőedzőként első vereségét szenvedte el a topolyai kispadon, a csapat pedig visszacsúszott a tabella 7. helyére.

(Gergely József felvétele)

Szuperliga, a 25. fordulóban: Partizan–Vojvodina 2:0, Čukarički–Metalac 2:0, Voždovac–Bačka 2:1, Mladost–Zlatibor 0:2, Napredak–Rad 0:2, Radnik–Novi Pazar 4:1, Javor–Inđija, Proleter–Radnički (N) 2:1, Spartacus–Mačva 3:2, TSC–C. zvezda 1:3.