2024. április 23., kedd
SZUPERLIGA

Már ötödik a TSC!

Zenta: TSC–Bácska 3:0 (3:0)

Városi stadion, vezette: Grujić (Niš). Gólszerzők: Stanojev a 18., Zec a 40. és 41. percben.

TSC: Filipović, Petrović, Babić, Antonić, Petković (Varga, 75.), Tomanović (Đakovac, 62.), Banjac (Santrač, 75.), Zec (Duronjić, 62.), Milićević, Stanojev (Tomašević, 86.), Lukić.

Bácska: Milojević, Živić, Pešić, Zdravković, Parađina (Mitrović, 62.), Eskić, (Pantić, 62.), Nedeljković, Kazacsoksz (Stojanović, 46.), Ratković, Aščerić (Žakula, 46.), Pisačić (Ivančević, 46.).

Egy félidő alatt elintézte a három pont kérdését Zentán a TSC a sereghajtó Bácska ellen. A topolyaiak végig jobban futballoztak. Az első gólra a 18. percig kellett várni, ekkor Stanojev lőtte ki a jobb felsőt. A játékrész végén Zec 2 perc alatt duplázott, előbb távoli góllal, majd pedig a vendégek hibáját kihasználva. A szünet után is többnyire a hazaiak uralkodtak, de a Bácska előtt is adódott lehetőség. A TSC az újabb győzelemmel már az ötödik a Szuperliga tabelláján.

Szuperliga, a 23. fordulóban: TSC–Bácska 3:0, Mačva–Radnički 0:2, Javor–Novi Pazar 1:0, Voždovac–Rad 0:1. Az élcsoport: C. zvezda (-1) 62, Partizan 56, Vojvodina 47, Čukarički 45, TSC 37 pont stb.