Užice: Zlatibor–TSC 0:1 (0:0)

Városi stadion, vezette. Široki (Szendrő). Gólszerző: Lukić a 60. percben.

Zlatibor: Ćubraković, Sević, Momčilović, Nikolić M., Jezdimirović, Živanović, Miloradović (Plavšić, 65.), Eliomar, Petronijević (Bogičević, 74.), Milenković (Logua, 74.), Janjić.

TSC: Jorgić, Petrović, Babić, Antonić, Petković, Tomanović, Santrač (Banjac, 46.), Zec, Tumbasević, Stanojev (Milićević, 70.), Lukić (Đokić, 89.).

Nagy iramú, attraktív támadófutballt hozó meccsen minimális arányban diadalmaskodott a TSC. Az első félidőben mindkét csapat előtt voltak helyzetek: a Zlatibor eltalálta a kapufát és még egy tizenegyest is hibázott, míg a topolyaiak két ziccert is kihagytak. A 60. percben Zec lógott meg a bal oldalon, majd Lukić elé tálalt, a csatár pedig nem hibázott. A hajrában Tumbasević pillanatok alatt két sárgát kapott, így a mérkőzés végét emberhátrányban játszották a vendégek. A hazaiak folyamatosan próbálkoztak, de az egyenlítés nem jött össze.

A TSC a győzelemmel feljött a Szuperliga 6. helyére.

Szuperliga, a 22. fordulóban: Zlatibor–TSC 0:1. Az élcsoport: Crvena zvezda 59, Partizan 50, Vojvodina 43 pont stb.