NB I.

Elszórakozott két pontot a Fradi!

A Ferencváros vasárnap délután a Mezőkövesd vendégeként lépett pályára. Somália és Boli találatait követően úgy tűnt, már a második félidő elején eldőlt a találkozó, ám a meccsbe kissé bealudt fővárosi védősor hibáit kihasználva Beširović szépíteni tudott, majd Jurina kiegyenlített. Az utolsó percekben már nem változott az eredmény, így a címvédőnek meg kellett elégednie az egy ponttal.

Nagy csatában múlta felül a Puskás Akadémia a Paksot. A felcsútiak az első félidőben kétgólos előnyre tettek szert, amit Bödéék a második játékrészben ledolgoztak. Néhány percig örülhettek csak a paksiak, mivel a hajrában Pišek találatával ismét a Puskás Akadémia szerzett vezetést, ezzel el is dőlt a három pont sorsa.

A 21. forduló: Újpest–Diósgyőr 1:0 (Mitrović 60.), Puskás Akadémia–Paks 3:2 (Mance 22., Kiss 24., Pišek 81., illetve Böde 68., Hahn 75.), Kisvárda–Zalaegerszeg 2:1 (Bumba 25., Horváth 94., illetve Favorov 50.), Honvéd–Budafok 2:3 (Gazdag 37., Bőle 40., illetve Kovács 28., Szendrei 51. (öngól), Ihrig-Farkas 92.), Mezőkövesd–Ferencváros 2:2 (Beširovič 62., Jurina 73., illetve Somália 32., Boli 49.).