SZERB KUPA

Negyeddöntős a TSC

Bejutott a szerb kupa negyeddöntőjébe a TSC csapata, miután a nyolcaddöntőben hazai pályán 2:0-ra verte a kruševaci Napredakot. A topolyaiak esélyesként léptek pályára, és ennek megfelelően már a 17. percben meg is szerezték a vezetést Varga góljával. A győzelem, és ezzel a továbbjutás a 77. percben vált biztossá, amikor Balázs is bevette a Napredak hálóját.

A szabadkai Spartacus tizenegyesekkel ütötte ki a lučani Mladostot, míg a nap meglepetését az IMT Novi Beograd okozta. Az újbelgrádiak, akik az I. liga 9. helyezettjei pillanatnyilag, a szuperligás niši Radničkit győzték le hazai környezetben.

Szerb kupa, a nyolcaddöntőben: IMT Novi Beograd–Radnički 2:1, Javor–Voždovac 1:1, tizenegyesekkel 0:3, Radnik–Čukarički 2:2, tizenegyesekkel 4:2, Spartacus–Mladost 1:1, tizenegyesekkel 4:2, TSC–Napredak 2:0.