SZUPERLIGA
A 12. forduló: Novi Pazar–Rad 2:1, Zlatibor–Vojvodina 0:2, Bačka (P)–Inđija 1:2, Mačva–Napredak 1:2, Proleter–Voždovac 1:1.
1. Crvena zvezda |
11 |
10 |
1 |
0 |
35:4 |
31 |
2. Vojvodina |
12 |
8 |
2 |
2 |
26:13 |
26 |
3. Partizan |
11 |
7 |
2 |
2 |
26::10 |
23 |
4. Proleter |
12 |
6 |
4 |
2 |
13:9 |
22 |
5. Voždovac |
12 |
6 |
2 |
4 |
22:18 |
20 |
6. Mladost |
11 |
6 |
2 |
3 |
14:15 |
20 |
7. Spartacus |
11 |
6 |
1 |
4 |
25:15 |
19 |
8. Čukarički |
11 |
5 |
3 |
3 |
22:12 |
18 |
9. Radnički (N) |
11 |
5 |
3 |
3 |
13:13 |
18 |
10. TSC |
11 |
5 |
2 |
4 |
28:18 |
17 |
11. Metalac |
11 |
4 |
4 |
3 |
14:19 |
16 |
12. Novi Pazar |
12 |
4 |
3 |
5 |
14:22 |
15 |
13. Inđija |
12 |
5 |
0 |
7 |
10:19 |
15 |
14. Javor |
11 |
4 |
2 |
5 |
17:20 |
14 |
15. Radnik |
11 |
4 |
1 |
6 |
16:17 |
13 |
16. Napredak |
12 |
2 |
3 |
7 |
8:19 |
9 |
17. Rad |
12 |
3 |
0 |
9 |
12:27 |
9 |
18. Bačka (P) |
12 |
1 |
4 |
7 |
10:17 |
7 |
19. Zlatibor |
12 |
1 |
3 |
8 |
7:26 |
6 |
20. Mačva |
12 |
1 |
2 |
9 |
6:25 |
5 |
A következő forduló (október 31-én): Čukarički–Novi Pazar, Voždovac–TSC, Mladost–Proleter, Napredak–Spartacus, Partizan–Mačva, Javor–Radnički (N), Radnik–Crvena zvezda, Inđija–Metalac, Vojvodina–Bačka (P), Rad–Zlatibor.
I. LIGA
A 12. forduló: Dinamo–Dubočica 1:2, Sloga–Železničar 1:1, Radniči (M)–Jagodina 1:1, Radnički (P)–Kolubara 1:1, Kabel–Loznica 0:0, Radnički 1923–Zemun 2:1, Žarkovo–Borac 1:0. A Grafičar–Budućnost és az IMT–Trayal találkozót ma játsszák.
1. Radnički 1923 |
12 |
10 |
2 |
0 |
26:10 |
32 |
2. Kabel |
12 |
8 |
2 |
2 |
16:6 |
26 |
3. Kolubara |
12 |
6 |
3 |
3 |
17:15 |
21 |
4. Borac |
12 |
6 |
1 |
5 |
16:12 |
19 |
5. Jagodina |
12 |
5 |
4 |
3 |
10:10 |
19 |
6. Grafičar |
11 |
5 |
3 |
3 |
15:13 |
18 |
7. Loznica |
12 |
4 |
5 |
3 |
12:12 |
17 |
8. Trayal |
11 |
5 |
1 |
5 |
15:15 |
16 |
9. Žarkovo |
12 |
4 |
4 |
4 |
14:16 |
16 |
10. Budućnost |
11 |
4 |
3 |
4 |
13:11 |
15 |
11. Železničar (P) |
12 |
4 |
3 |
5 |
16:16 |
15 |
12. Dubočica |
12 |
3 |
6 |
3 |
11:11 |
15 |
13. Radnički (P) |
12 |
4 |
3 |
5 |
12:17 |
15 |
14. IMT |
11 |
3 |
3 |
5 |
14:14 |
12 |
15. Zemun |
12 |
3 |
2 |
7 |
8:14 |
11 |
16. Sloga (K) |
12 |
3 |
2 |
7 |
10:20 |
11 |
17. Radnički (M) |
12 |
2 |
2 |
8 |
10:13 |
8 |
18. Dinamo |
12 |
2 |
1 |
9 |
14:24 |
7 |
A következő forduló (október 31-én): Borac–Dinamo, Zemun–Žarkovo, Loznica–Radnički 1923, Kolubara–Kabel, Trayal–Radnički (P), Budućnost–IMT, Jagodina–Grafičar, Železničar–Radnički (M), Dubočica–Sloga.
I. VAJDASÁGI LIGA
Torontáltószeg: Sloboda–Tisa 0:3 (0:1)
Pantelić-stadion, vezette: Bečanović (Zombor). Góllövők: Matijašević a 34. és a 74. (11-esből) és Orčić a 82. percben.
Sloboda: Živkov, Ratko (Kondić), Reljić, Ćulibrk (Jovandić), Galić, Cvijanović, Spahić, Popov, Savić, Ćosić (Misić), Popović, Vrbački.
Tisza: Tasić, A. Ivanović, Zolnajić, Kiss, Božić (Orčić), Ćovin (Đorović), Crkvenjakov, Tomišić, N. Ivanović, Matijašević (Borsos), Nagy (Pejović).
A Tisza csapata sikeresen szerepelt Torontáltószegen. A vendégek a 34. percben gyors támadást vezettek, amelynek végén Matijašević betalált a hazai kapuba. Ugyanez a játékos a 74. percben értékesített egy büntetőt, majd a 82. percben Orčić biztosította be az adorjániak győzelmét.
A 14. forduló: 1. Maj–Vojvodina 1:1, Stari Grad–Kozara 4:0, Omladinac–Radnički 1912 0:0, Vršac–Jedinstvo 1:1, Bácska 1901–Becse 2:1, Hajduk–Radnički (N) 1:1, Dunav–Feniks 2:3, Sloga–Mladost 1:0, Sloboda–Tisza 0:3, Borac–Dinamo 0:1.
1. Mladost |
14 |
10 |
2 |
2 |
33:9 |
32 |
2. Dinamo |
14 |
9 |
1 |
4 |
24:14 |
28 |
3. Borac |
14 |
9 |
1 |
4 |
21:14 |
28 |
4. Vršac |
14 |
7 |
5 |
2 |
19:9 |
26 |
5. Tisza |
14 |
7 |
3 |
4 |
29:18 |
24 |
6. 1. Maj |
14 |
6 |
6 |
2 |
17:10 |
24 |
7. Radnički 1912 |
14 |
6 |
5 |
3 |
24:12 |
23 |
8. Jedinstvo |
14 |
5 |
5 |
4 |
21:18 |
20 |
9. Omladinac |
14 |
4 |
7 |
3 |
16:12 |
19 |
10. Sloga |
14 |
5 |
4 |
5 |
16:17 |
19 |
11. Radnički (N) |
14 |
5 |
4 |
5 |
18:20 |
19 |
12. Stari Grad |
14 |
6 |
0 |
8 |
19:15 |
18 |
13. Hajduk |
14 |
5 |
3 |
6 |
22:23 |
18 |
14. Bácska 1901 |
14 |
5 |
3 |
6 |
21:23 |
18 |
15. Becse |
14 |
5 |
2 |
7 |
24:27 |
17 |
16. Feniks |
14 |
4 |
3 |
7 |
13:24 |
15 |
17. Kozara |
14 |
4 |
3 |
7 |
17:32 |
15 |
18. Dunav |
14 |
2 |
3 |
9 |
13:31 |
9 |
19. Vojvodina |
14 |
1 |
4 |
9 |
7:26 |
7 |
20. Sloboda |
14 |
1 |
4 |
9 |
10:30 |
7 |
A következő forduló (október 31-én és november 1-jén): Dinamo–1. Maj, Tisza–Borac, Mladost–Sloboda, Feniks–Sloga, Radnički (N)–Dunav, Becse–Hajduk, Jedinstvo–Bácska 1901, Radnički 1912–Vršac, Kozara–Omladinac, Vojvodina–Stari Grad.
VAJDASÁGI LIGA – ÉSZAK
Törökkanizsa: Obilić–Vojvodina (T) 2:0 (1:0)
Obilić-stadion, vezette: Berenji (Belgrád). Góllövők: Borenović a 15. és Rankov a 47. percben.
Obilić: Csanádi, Nikšić (Pantelin), Momčilov, Terzin, Đukić, Krasin (Rajkov), Glogovac, Rankov, Borenović, Savić (Janković), Mijić.
Vojvodina: Bugarski, Jovanov, Ramić, Mustafović, Túri, Milovanović (M. Ranisavljev), Vučić (Stanojev), Familić, Vujanović (Subić), D. Ranisavljev, Nenadić (Cvijić).
A kiesési rangadót a törökkanizsaiak nyerték meg, és második győzelmüknek köszönhetően elkerültek az utolsó helyről. Mindkét találat szögletet követően született meg, a 15. percben Borenović vette be a vendégek hálóját, a végeredményt pedig Rankov állította be a második félidő elején.
A 12. forduló: Oblić–Vojvodina (T) 2:0, Vrbas–Bajsa 2:1, Crvenka–Hercegovac 1:1, Vojvodina (B)–Bácska (P) 4:0, Srbobran–Njegoš 3:2, Radnički (Z)–Mladost (T) 0:2, ČSK–Krila Krajine 0:1, Tavankut–Mladost (P) 3:1, Mladost (A)–Tekstilac 1:1.
1. Vojvodina (B) |
12 |
9 |
2 |
1 |
24:6 |
29 |
2. Mladost (P) |
12 |
8 |
1 |
3 |
33:12 |
25 |
3. Mladost (T) |
12 |
8 |
1 |
3 |
27:14 |
25 |
4. Bajsa |
12 |
7 |
4 |
1 |
20:10 |
25 |
5. Tekstilac |
12 |
6 |
5 |
1 |
21:8 |
23 |
6. Mladost (A) |
12 |
6 |
5 |
1 |
20:9 |
23 |
7. ČSK |
12 |
5 |
4 |
3 |
17:12 |
19 |
8. Tavankut |
12 |
4 |
5 |
3 |
18:11 |
17 |
9. Bácska (P) |
12 |
5 |
2 |
5 |
20:22 |
17 |
10. Krila Krajine |
12 |
4 |
3 |
5 |
18:19 |
15 |
11. Radnički (Z) |
12 |
4 |
2 |
6 |
16:24 |
14 |
12. Njegoš |
12 |
3 |
3 |
6 |
17:27 |
12 |
13. Crvenka |
12 |
3 |
3 |
6 |
13:24 |
12 |
14. Vrbas |
12 |
3 |
2 |
7 |
14:24 |
11 |
15. Hercegovac |
12 |
2 |
4 |
6 |
15:18 |
10 |
16. Srbobran |
12 |
2 |
3 |
7 |
16:22 |
9 |
17. Obilić |
12 |
2 |
1 |
9 |
17:38 |
7 |
18. Vojvodina (T) |
12 |
1 |
2 |
9 |
8:34 |
5 |
A következő forduló (október 31-én és november 1-jén): Mladost (P)–Mladost (A), Krila Krajine–Tavankut, Mladost (T)–ČSK, Njegoš–Radnički (Z), Bácska (P)–Srbobran, Hercegovac–Vojvodina (B), Bajsa–Crvenka, Vojvodina (T)–Vrbas, Tekstilac–Obilić.
SZABADKAI LIGA
Tornyos: Tornyos–Zenta 0:0
Tornyosi pálya, vezette: Vrana (Szabadka).
Tornyos: Đorđević, Arambašić, Tóth Horgosi, Nagy, Samardžija, Kokrehel, Barna Zs., Karácsonyi, Kaszás (Homolya G.), Homolya M., Barna D.
Zenta: Tomašev, Dimić, Pavlov, Bajtai, Žmukić, Lovre (Đuza), Matić, Mandić, Győri, Korać, Živković.
A községi rangadó elején a vendégek voltak aktívabbak, először Đorđević védett egy kemény távoli lövést, majd a 11. percben egy lecsorgó labda Matić elé került, ő azonban tíz méterről fölé bombázott. A 32. percben a tornyosiak kapusa egy visszagurított labdánál elcsúszott, ám a zentaiak nem tudtak élni a lehetőséggel, Matić ugyanis közelről eltévesztette a kaput. A folytatásban egészen a 63. percig kellett várni a következő helyzetre, Korać veszélyes lövését azonban a hazai játékosok blokkolni tudták. Négy perc múlva a tornyosiak kihagyták a mérkőzés helyzetét: Homolya Gergely egy támadáson belül kétszer is kapura fejelt, a csereként pályára lépő játékos második próbálkozása volt a veszélyesebb, a labda ugyanis a felső lécet érintve hagyta el a játékteret. Az utolsó percekben a vendégek a kapujuk elé szorították a hazaiakat, a piros-fehérek védelme azonban jól zárt, így a sárga-kékek támadásai nem jelentettek igazán nagy veszélyt Đorđević kapujára. A látottak alapján a döntetlen igazságos eredménynek mondható.
A 11. forduló: Radnički–Proleter (RS) 2:4, Budućnost–Jadran 2:0, Obilić–Đurđin 5:2, Tornyos–Zenta 0:0, Preporod–Sutjeska 6:0, Napredak–AFK 2:1, Egység–Sloga 3:4, Proleter (Nj)–Iskra 7:0.
1. Preporod |
11 |
8 |
2 |
1 |
28:3 |
26 |
2. Zenta |
11 |
8 |
2 |
1 |
31:10 |
26 |
3. Proleter (RS) |
11 |
8 |
2 |
1 |
34:14 |
26 |
4. Napredak |
11 |
7 |
1 |
3 |
20:7 |
22 |
5. Jadran |
11 |
6 |
2 |
3 |
21:13 |
20 |
6. Sloga |
11 |
6 |
0 |
5 |
27:23 |
18 |
7. Proleter (Nj) |
11 |
4 |
4 |
3 |
22:20 |
16 |
8. Tornyos |
11 |
3 |
5 |
3 |
8:7 |
14 |
9. AFK |
11 |
3 |
4 |
4 |
21:18 |
13 |
10. Đurđin |
11 |
4 |
1 |
6 |
24:22 |
13 |
11. Egység |
11 |
3 |
2 |
6 |
12:20 |
11 |
12. Radnički |
11 |
3 |
1 |
7 |
14:22 |
10 |
13. Iskra |
11 |
3 |
1 |
7 |
9:32 |
10 |
14. Obilić |
11 |
2 |
3 |
6 |
13:26 |
9 |
15. Budućnost |
11 |
1 |
4 |
6 |
11:27 |
7 |
16. Sutjeska |
11 |
1 |
2 |
8 |
7:38 |
5 |
A következő forduló (október 31-én és november 1-jén): Iskra–Radnički, Sloga–Proleter (Nj), AFK–Egység, Sutjeska–Napredak, Zenta–Preporod, Đurđin–Tornyos, Jadran–Obilić, Proleter (RS)–Budućnost.