I. VAJDASÁGI LIGA

Dobogóközelben a Tisza

Magyarkanizsa: Tisza–Stari Grad 3:0 (1:0)

Magyarkanizsai pálya, vezette: Petrović (Versec). Gólszerzők: Rényi a 26., Crkvenjakov a 73. és Ćovin a 90. percben.

Tisza: Tasić, Ivanović A., Zolnajić, Kiss, Rényi (Đorović), Tomišić, Ivanović N., Borsos (Crkvenjakov), Kukolj (Nagy), Orčić (Ćovin), Milijašević (Šicar).

Stari Grad: Buzadžija, Tekić, Jević, Gluvić M., Stojanović (Vujić), Vlajić, Ilić (Novevski), Gluvić B., Junik, Todorović, Krstić (Batinica).

Az adorjáni Tisza könnyedén felülmúlta közvetlen riválisát a hétközi fordulóban. A hazaiak vezető góljára a 26. percig kellett várni, amikor is a fiatal Rényi bő húsz méterről mesterien csavart a jobb felsőbe. A palánkai vendégektől mindenki többet várt a mérkőzésen, de a helyzeteik erőtlennek és pontatlannak bizonyultak. A második félidőben Ćovin és Crkvenjakov pályára lépésével még agresszívabbá vált a Tisza támadójátéka. A 73. percben az adorjániak kihasználták a vendégek megingását, Crvenjakov pedig 7 méterről nem hibázott. Közvetlenül a lefújás előtt Ćovin Zolnajić remek átadásából lőtt gólt.

A 7. forduló: Dunav–1. Maj 1:1, Sloga–Hajduk 3:1, Sloboda–Bácska 1901 2:2, Borac–Vršac 0:1, Dinamo–Omladinac 1:1, Tisza–Stari Grad 3:0, Mladost–Vojvodina 4:0, Feniks–Kozara 2:4, Radnički (N)–Radnički 1912 0:0, Becse–Jedinstvo 4:1.