Javított a Csóka

Gólgazdag meccs Magyarmajdányon – A Vinogradar az utolsó pillanatban nyert

TISZA MENTI LIGA

Mohol: Bácska–Horgos 5:0 (2:0)

Bácska-pálya, vezette: Popov (Törökkanizsa). Gólszerzők: Morović a 35., Szűgyi a 39., a 77. és a 79. és Stanojev a 65. percben.

Bácska: Đukić, Anđelković, Kuburić (Parabućski), Vlajković, Krizsán M. (Simendić), Krizsán P. (Radonić), Zlatić, Stanojev, Morović, Vrbaški, Szűgyi.

Horgos: Makra I., Fehér, Szabó, Törteli, Bohata (Hoksza), Veselinov, Makra N., Zemkó, Deák, Kiss, Kolompár (Puljai).

A rangadón a moholi csapat fokozatosan törte le a szívós, harcias horgosiak ellenállását, könnyen lőtte a gólokat, és végül fölényes győzelmet jegyzett. A vendégek kétgólos hátránynál is kitámadtak, védelmük fellazult, és a leshatárra belőtt labdákkal a moholiak mattolták a kapujából kimozduló Makrát. A szemfüles Szűgyi mesterhármast ért el. A vendégek legnagyobb helyzeteit Makra, illetve Hoksza hagyta ki.

Oroszlámos: Slavija–Potisje 3:1 (0:1)

Slavija-pálya, vezette: Banov (Nagykikinda). Gólszerzők: Vojnić a 49. és a 66., Fehér a 70., illetve Ugri a 37. percben.

Slavija: Arsenov J., Fehér, Kijac, Márki, Elezović (Petronijević), Huszák J., Huszák I., Vojnić, Slavković, Perišić (Arsenov S.), Maluckov (Milanov).

Potisje: Bohata Cs., Bagi, Domonkos, Horváth (Szalai), Bohata G. (Tandari), Nagy O., Fodor, Dobó, Balgó, Ugri (Csanyiga), Apró.

A magyarkanizsaiak a 37. percben egy szöglet után megszerezték a vezetést, de a fordulás után az oroszlámosiak Vojnić duplájával és Fehér találatával megérdemelten otthon tartották a három pontot.

Magyarmajdány: Tromeđa–Jadran 2:5 (0:3)

Tromeđa-pálya, vezette: Ateljević (Martonos). Gólszerzők: Domonkos L. a 48. (11-esből) és Teleki a 64., illetve Juhász a 2., Đurđev S. a 42. és 55., Stojanović M. a 45. és Oluški S. a 69. percben.

Tromeđa: Bicók, Papp D., Horváth, Domonkos K. (Kucora Mihók), Ágoston (Teleki), Farkas, Győri (Vas), Domonkos L., Palatinus, Lakatos, Tokodi.

Jadran: Josipović (Magyar), Vladisavljev (Oluški S.), Keszég N., Bebek, Đurđev S., Stojanović Č., Popović (Stanić), Tatić, Juhász, Keszég Zs., Stojanović M.

A szanádiak már a 2. percben előnyhöz jutottak Juhász révén, de Bicók kapuját a szünetig még ketten, Đurđev és Stojanović is bevették. A második félidőben egy jogosan megítélt büntető után Domonkos L. csökkentette a Tromeđa hátrányát, de Đurđev második gólja után minden a vendégek szája íze szerint alakult. Teleki még visszahozta a reményt, de Oluški pár pillanattal később biztosította a fölényes vendégsikert.

Csóka: Csóka–Hajduk 2:0 (1:0)

Csókai pálya, vezette: Janković (Mohol). Gólszerzők: Brdarić a 31. és Živanov az 56. percben.

Csóka: Militarov, Brdarić, Đorđev, Jolić (Ćinkul), Rózsa, Popov (Dobroka), Srbljin, Živanov, Strajin, Kostić (Stojanović), Keleuva (Mellik).

Hajduk: Žiškov, Hajder Miloš (Márta), Stojkov, Rankov, Krušić, Ostojić, Trbović, Lakatos, Horváth M. (Radaković D.), Radaković R. (Ostojić), Hajder Milan.

A csókaiak az első körbeli vereség óta rendezték soraikat, és megérdemelten, 2:0-ra legyőzték a Hajduk gárdát.

Padé: Tisza–Jedinstvo 1:2 (1:0)

Tisza-pálya, gólszerzők: Jakšić a 9.,illetve Kobleher az 51. és Živkov B. a 60. percben.

Tisza: Kovács, Jakšić, Apró (Đukić), Süli, Sipos, Maletin, Lengyel, Zombori, Potloka (Bobojčev, Jenei), Kocsis, Radanov.

Jedinstvo: Pantelin, Kalmár, Brzak, Tornjanski, Živkov M. (Živkov B.), Dabevski T., Milanov (Rankov), Kobleher, Dabevski R. (Ilić), Zivlak, Faragó.

Az ókeresztúri vendégek idegesen kezdték a meccset, így a hazaiak Jakšić révén szűk tíz perc után megszerezték a vezetést. A szünet után a három cserével felfrissült vendégek Kobleher és Živkov góljaival megfordították a találkozót.

Gyála: Graničar–Šampion 4:0 (2:0)

Graničar-pálya, vezette: Maletin (Törökkanizsa). Gólszerzők: Banjac a 21. és a 41., Ivanov a 83., Malenčić a 93. percben.

Graničar: Todorović, Kobleher, Uverić (Đerić), Ignjatov, Jovanov, Savić Bajić, Popović B., Banjac (Malenčić), Jevtić (Pantelin), Ivanov.

Šampion: Toldi, Saša Stojčić, Virág (Đuza), Körmöci (Kádár), Krajnović, Móra (Zsámboki), Slobodan Stojčić, Jó, Velez, Malagurski, Bíró.

A mérkőzés sorsa már az első félidőben eldőlt, hiszen Banjac két gólt is lőtt Toldinak. A Graničar a hajrában még kettőt adott az elfáradt Šampionnak.

A 2. forduló: Graničar–Šampion 4:0, Tisza–Jedinstvo 1:2, Bácska–Horgos 5:0, Tromeđa–Jadran 2:5, Csóka–Hajduk 2:0, Slavija–Potisje 3:1.