Györét sérülés állította meg?

Györe László zentai teniszező három szettben, 7:6, 2:6, 1:6 arányban vereséget szenvedett Juan Ignacio Londerótól Buenos Airesben az ATP 250-es tornán. A szerbiai játékos hatodik kiemeltként vágott neki a tornának, ahol a nyolcaddöntőben találkozott argentin ellenfelével. Györe a közelmúltban a córdobai megmérettetésen nagy csatában felülmúlta Londerót, ezúttal azonban a hazai pályán játszó teniszező diadalmaskodott.

Az első játszmában Györe jobban bírta idegekkel a tie breaket, Londero láthatóan nem találta a ritmust, állandó szövegelésével pedig csak magát bosszantotta. A folytatásban Londero 6:2-vel hamar kiegyenlített. A harmadik szett elején Györe orvosi ellátásra szorult, s hiába a rövid egészségügyi beavatkozás, a zentai játékos láthatóan fájdalmakkal játszotta le a meccs hátralévő részét. Londerónak ezt követően már nem okozott gondot a sérült teniszező elleni játék, így 6:1-gyel lezárta a játszmát. Az argentin a negyeddöntőben a Pella-Bagnis párharc győztesével mérkőzik.